Rinkitės:

Canon PIXMA MX535

8570B020

Pranašumai

 • Debesijos paslaugoms pritaikytas daugiafunkcis įrenginys su spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijomis
 • Visiškai integruotas 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas
 • „Wi-Fi“ ryšio funkcija leidžia paprastai bendrinti įrenginį biure
 • Programa „PIXMA Printing Solutions“ teikia galimybę spausdinti iš mobiliųjų įrenginių ir į juos nuskaityti
 • Pritaikytas „PIXMA Cloud Link“, „Google Cloud Print“ ir „Apple AirPrint“

Pagrindiniai pranašumai

 • Patogu ir paprasta pakeistiPatogu ir paprasta pakeisti
 • Dalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiuDalykitės naudodamiesi belaidžiu ryšiu
 • Spausdinimas iš debesijos ištekliųSpausdinimas iš debesijos išteklių
 • Parengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonaisParengtas naudoti su planšetiniais kompiuteriais ir išmaniaisiais telefonais
 • Automatinis dvipusis spausdinimasAutomatinis dvipusis spausdinimas
 • Automatinis kelių puslapių kopijavimasAutomatinis kelių puslapių kopijavimas
 • Nuskaitymas į atmintukąNuskaitymas į atmintuką
 • Faksavimo funkcijaFaksavimo funkcija

Ypatybės išsamiai

Pažangus daugiafunkcis įrenginys su „Wi-Fi“

Naudodami šį stilingą, debesijos paslaugoms pritaikytą, išskirtinės kokybės spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksavimo funkcijomis pasižymintį daugiafunkcį įrenginį, galėsite našiai dirbti namuose. Belaidžio ryšio funkcija leidžia paprasta bendrinti įrenginį keliems kompiuteriams. Dėl kompaktiško „FastFront“ dizaino paprasčiau papildyti popieriaus atsargas ir keisti rašalą.

Spausdinimas iš išmaniųjų įrenginių ir debesijos išteklių

Naudodami „PIXMA Cloud Link“, galite spausdinti nuotraukas ir dokumentus iš tokių debesijos išteklių kaip „Evernote“ ir „Dropbox“ – tam teprireiks išmaniojo įrenginio ir programos „PIXMA Printing Solutions“. Ta pati programa leidžia spausdinti iš išmaniųjų įrenginių, esančių bet kurioje namų ar biuro vietoje, ir į juos nuskaityti. Taip pat atpažįstamos ir programos „Apple AirPrint“ bei „Google Cloud Print“.

Didelė sparta ir aukšta kokybė

„Canon“ rašalo technologija FINE visada užtikrina spartų aukščiausios kokybės spausdinimą, nesvarbu, ar reikia ryškių ir blizgių grafinių atvaizdų ar stulbinamai aiškių verslo dokumentų. A4 formato dokumentai spausdinami 9,7 atv./min. sparta nespalviniu ir 5,5 atv./min. spalviniu režimais; spalvotas A4 formato puslapis nukopijuojamas apyt. per 24 sekundę, o 10 x 15 cm nuotrauka be rėmelio – maždaug per 46 sekundes.

Sutaupykite pinigų nuo rašalo ir popieriaus

Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis. Naudojant pasirinktines XL kasetes galima išspausdinti kur kas daugiau puslapių, taip pat jas rečiau reikia keisti (tai labai paranku, jei spausdinate dažnai), taigi, palyginti su standartinėmis kasetėmis, galima sutaupyti iki 50 % išlaidų nuo puslapio. Automatinio dvipusio spausdinimo funkcija sumažina popieriaus sąnaudas ir kuria profesionaliai atrodančius dvipusius dokumentus.

Automatinis dokumentų tiektuvas

Maksimaliam našumui užtikrinti skirtas 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas leidžia lengvai ir sparčiai nuskaityti, kopijuoti ir faksuoti didelius dokumentus. Per USB prievadą galėsite įrašyti nuskaitytus dokumentus tiesiogiai į USB atmintinę.

Prieigos taško režimas

Šis spausdintuvas turi įtaisytąjį prieigos taško režimą, taigi gali pagal poreikį sukurti tinklą, leisiantį belaidžiu ryšiu spausdinti iš išmaniųjų telefonų ar planšetinių įrenginių ir į juos nuskaityti tiesiogiai per spausdintuvą, nesijungiant prie apsaugoto „Wi-Fi“ tinklo.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus