Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE C5235i

a-1210105454

Pranašumai

  • Išeiga: 35 p./min. nespalviniu, 30 p./min. – spalviniu režimu
  • Palenkiamas 21,3 cm spalvinis SVGA jutiklinis skydelis
  • Galima lanksčiai naudoti laikmenas ir apipavidalinimo priemones
  • Stulbinama dokumentų leidyba namuose
  • Paprasta prieigos ir naudotojų veiklos kontrolė
  • Viską lenkiantis energijos suvartojimo našumas
 

Ypatybės išsamiai

Išskirtinis našumas

„iR-ADV C5235i“, spausdinantis 35 p./min. sparta nespalviniu ir 30 p./min. spalviniu režimu, apdoroja iki 256 g/m2 laikmenas, o didžiausia jo popieriaus talpa yra 5000 lapų. Dėl dvipusio nuskaitymo funkcijos vienu kartu popieriniai dokumentai apdorojami iki 120 atv./min. sparta ir konvertuojami į universalius formatus, pvz., „Office Open“ XML PPT ir „Word“, parengtus naudoti daugkartiniu skaitmeniniu režimu.

Naudotojo potyriai

Didelis tinkinamas jutiklinis ekranas su palenkimo funkcija naudotojui teikia nepakartojamų potyrių. Naudodami vieno lietimo mygtukus galite supaprastinti nuolat atliekamas užduotis ir taip sutaupyti laiko bei darbo. Nuotoliniu būdu dirbantys darbuotojai gali paprastai spausdinti iš savo mobiliųjų įrenginių arba į juos nuskaityti¹.

Kokybiška komunikacija

„iR-ADV C5235i“ 1200 x 1200 taškų colyje (dpi) raiška išspausdina ryškų tekstą ir aiškius vaizdus, o „pQ“ dažai užtikrina spalvų balansą ir puikią vaizdo kokybę. Naudodami įvairias apipavidalinimo priemones ir „Canon“ programinę įrangą „iW Desktop“ galite kaip niekad paprastai kurti profesionalios išvaizdos susegtus, perforuotus dokumentus ir lankstinukus. Nustebinkite visus – paprastai, tiesiog spustelėję ir perkėlę tai, ką reikia, sukurkite stulbinamus savito stiliaus pardavimo pasiūlymų dokumentus, ataskaitas ir dalomąją medžiagą. Naudodami „Fiery“ pagrindu veikiantį „imagePASS-B2“ valdiklį pasieksite naują našumo ir spalvų atkūrimo lygį.

Galingas integravimas ir valdymas

Dėl vientiso integravimo į tinklus ir bendrovių dokumentų sistemas, išteklių bendrinimo kitiems įrenginiams funkcijų ir galimybės prisijungti prie nuotolinės išteklių valdymo sistemos, kaip antai „Google Drive“, galite lanksčiai dirbti ir dalytis dokumentais. Įtaisytąją MEAP platformą galite integruoti su įvairia galinga programine įranga, skirta ypatingos svarbos verslo darbų eigai palaikyti ir optimizuoti.

Įrenginių valdymo priemonėmis galite konfigūruoti, valdyti ir išplėsti savo įrenginį (ir atskirai, ir kaip didesnės įrangos dalį), taip pat, stebėdami, teikdami ataskaitas ir diagnozuodami triktis, galite užtikrinti veiksmingą priežiūrą.

Pažangiai valdykite savo investiciją

Išmani naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia kontroliuoti naudotojų prieigą ir teises, o naudodami ataskaitas galite stebėti ir sekti naudotojų veiklą. Be to, jei norite valdyti išlaidas, galite apriboti naudotojo prieigą prie kokios nors įrenginio funkcijos. Įvairios standartinės ir pasirinktinės įrenginio, tinklo ir dokumentų saugos funkcijos aukščiausiu lygiu apsaugo informaciją.

Tausoja aplinką

Šis ENERGY STAR® sertifikatą turintis įrenginys pasižymi vieną mažiausių sektoriuje TEC² įverčių ir miego režimu suvartoja vos 1 W; be to, gaminant įrenginį kiek įmanoma buvo naudojamas bioplastikas ir perdirbtas plastikas.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus