Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE C5240i

a-1210102754

Pranašumai

  • Išeiga: 40 p./min. nespalviniu, 35 p./min. – spalviniu režimu
  • Palenkiamas 21,3 cm spalvinis SVGA jutiklinis skydelis
  • Galimybe lanksčiai naudoti laikmenas ir apipavidalinimo priemones
  • Stulbinama dokumentų leidyba namuose
  • Paprasta prieigos ir naudotojų veiklos kontrolė
  • Ypač efektyvus energijos vartojimas
 

Ypatybės išsamiai

Išskirtinis našumas

„iR-ADV C5240i“ spausdina 40 psl./min. nespalviniu ir 35 psl./min. spalviniu režimais ant iki 256 g/m2 laikmenų, o didžiausia jo popieriaus talpa yra 5000 lapų. Dvipusio nuskaitymo funkcija leidžia vienu kartu apdoroti popierinius dokumentus iki 120 atv./min. sparta ir konvertuoti juos į lanksčius formatus, kaip antai kaip „Office Open“ XML PPT ir „Word“, parengtus daug kartu naudoti skaitmeniniu režimu.

Naudotojo potyriai

Didelis tinkinamas jutiklinis ekranas su palenkimo funkcija naudotojui teikia nepakartojamų potyrių. Naudodami vieno lietimo mygtukus galite supaprastinti nuolat atliekamas užduotis ir taip sutaupyti laiko bei darbo. Dirbantieji nuotoliniu būdu gali paprastai spausdinti iš savo mobiliųjų įrenginių arba į juos nuskaityti¹.

Kokybiška komunikacija

„iR-ADV C5240i“ išspausdina 1200 x 1200 dpi (taškų colyje) raiška ryškų tekstą ir aiškius vaizdus, o „pQ“ dažai užtikrina spalvų balansą ir puikią vaizdo kokybę. Naudodami įvairias apipavidalinimo priemones ir „Canon“ programinę įrangą „iW Desktop“ galite kaip niekad paprastai kurti oficialiai atrodančius susegtus, perforuotus dokumentus ir lankstinukus. Paprastai, tiesiog spustelėję ir perkėlę tai, ką reikia, padarykite įspūdį stulbinamais savito stiliaus pardavimo pasiūlymų dokumentais, ataskaitomis ir dalomąja medžiaga. Naudodami „Fiery“ pagrindu veikiantį „imagePASS-B2“ valdiklį pasieksite naują našumo ir spalvų atkūrimo lygį.

Galingas integravimas ir valdymas

Dėl vientiso integravimo į tinklus ir bendrovių dokumentų sistemas, išteklių bendrinimo kitiems įrenginiams funkcijų ir galimybės prisijungti prie nuotolinės išteklių valdymo sistemos paslaugų, kaip antai „Google Drive“, galite lanksčiai dirbti ir bendrinti dokumentus. Įtaisytąją MEAP platformą galima integruoti į įvairią galingą programinę įrangą, skirtą palaikyti ir optimizuoti ypatingos svarbos verslo darbo eigai.

Įrenginių valdymo priemonėmis galite konfigūruoti, valdyti ir plėtoti savo įrenginį (ir atskirai, ir kaip didesnės įrangos dalį), taip pat, stebėdami, teikdami ataskaitas ir diagnozuodami triktis, galite užtikrinti nepertraukiamą darbą veiksmingomis „Canon“ priemonėmis.

Pažangiai kontroliuokite savo investiciją

Išmanioji naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia kontroliuoti naudotojų prieigą ir teises, o naudodami ataskaitas galite stebėti ir sekti jų veiklą. Be to, jei norite kontroliuoti išlaidas, galite apriboti naudotojo prieigą prie kokios nors įrenginio funkcijos. Įvairios standartinės ir pasirinktinės įrenginio, tinklo ir dokumentų saugos funkcijos aukščiausiu lygiu apsaugo jūsų informaciją.

Tausoja aplinką

Šis ENERGY STAR® sertifikatą turintis įrenginys pasižymi sektoriuje vienu mažiausių TEC² įverčių ir miego režimu suvartoja vos 1 W; be to, gaminant įrenginį kiek įmanoma buvo naudojamas biologinis ir perdirbtas plastikas.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus