Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE 400i

6856B004

Pranašumai

  • Našus nespalvinis spausdinimas – 40 p./min. A4 formatu
  • Erdvę taupantis dizainas
  • Tinkinamas 17,8 cm palenkiamasis spalvotas SVGA jutiklinis ekranas
  • Iki 2300 lapų popieriaus talpa
  • Galingos fiksavimo, išlaidų valdymo ir integravimo priemonės
  • Pažangios saugos funkcijos
  • Pirmaujantis savo klasėje energijos našumu

Ypatybės išsamiai

Našus spausdinimas ir apdorojimas

Dėl tvirto dizaino, 2300 lapų popieriaus talpos ir didelės 40 p./min. spausdinimo spartos „imageRUNNER ADVANCE 400i“ yra puikus pagalbininkas didelius krūvius turinčioms įmonių darbo grupėms ir padaliniams. Didelis spalvotas jutiklinis ekranas, intuityvūs meniu ir išmaniojo naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia naudoti įrenginį pagal poreikius be jokių keblumų. Spartus spalvinis nuskaitymas ir vertimas į skirtingus formatus teikia galimybę visai nesunkiai tvarkyti dokumentus. Dokumentus galima sekti, apsaugoti, pasirašyti, glaudinti ir siųsti į įvairiais vietas. Norint galutinai optimizuoti darbo procesus, visus „imageRUNNER ADVANCE“ įrenginius galima glaudžiai naudoti kartu su įvairia galinga spausdinimo ir informacijos valdymo programine įranga.

Kontroliuokite darbo sąnaudas

Apdovanojimų sulaukusi¹ išmanioji naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia kontroliuoti naudotojų prieigą ir teises, o ataskaitos leidžia stebėti ir sekti naudotojų veiklą. Šis kompaktiškas įrenginys yra daugiafunkcis, naudotinas kaip didesnio „imageRUNNER ADVANCE“ įrenginių ūkio dalis, todėl galima dar labiau sumažinti valdymo sąnaudas. Programinė įranga „uniFLOW“ leidžia pasirinkti išlaidų centrą, nukreipti spausdinimo užduotis, teikti išsamias ataskaitas ir taip dar labiau padidinti darbo našumą.

Apsaugokite savo informaciją

Informaciją leidžia apsaugoti įvairios standartinės, pvz., saugaus spausdinimo, naudotojų prieigos ir teisių valdymo, veiklos ataskaitų kūrimo bei saugaus užduočių panaikinimo standžiajame diske, funkcijos. Dėl papildomų saugos parinkčių įrenginys atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus ir pasižymi sektoriuje geriausiomis charakteristikomis, pavyzdžiui, naudojant spaudinių, kopijų, nuoskaitų ir faksų duomenų praradimo prevencijos funkciją, galimybe sekti arba išvengti saugumo spragų.

Efektyvus integravimas ir valdymas

Įrenginys atitinka pramoninius standartus ir yra pritaikytas „imageRUNNER ADVANCE“ galingai MEAP platformai, todėl jį galima paprastai integruoti į IT aplinką ir naudoti su apdovanojimais įvertintomis „Canon“ dokumentų tvarkymo priemonėmis². Patikima „imageRUNNER ADVANCE“ platforma ir valdymo priemonės padeda centralizuotai ir veiksmingai konfigūruoti, valdyti bei tobulinti įrenginį tiek atskirai, tiek kaip didesnio ūkio dalį, taip pat užtikrina sėkmingą priežiūrą stebint, teikiant ataskaitas ir atliekant priežiūros darbus.

Tausoja aplinką

Šis ENERGY STAR® sertifikatą turintis įrenginys naudoja apdovanojimų pelniusias technologijas³ ir pirmauja klasėje pagal TEC* įvertį, o miego režimu suvartoja vos iki 1 W energijos. Laikantis aukščiausių aplinkosaugos standartų kai kurios įrenginio dalys buvo gaminamos naudojant bio- ir perdirbtą plastiką.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus