Rinkitės:

Canon XEED WUX4000 Medical (be objektyvo)

4964B007

Pranašumai

 • Tikroji WUXGA raiška ir „Full HD“ geba
 • LCOS technologija
 • 4000 liumenų
 • 1000:1 kontrasto santykis
 • Motorizuotas objektyvo pakreipimas, vaizdo didinimas ir fokusavimas
 • 3 keičiamieji pasirinktiniai objektyvai
 • Pažangus RGB ir spalvų gamos reguliavimas
 • DVI ir HDMI įvestys
 • „PJLink“ standarto tinklo jungtis

Pagrindiniai pranašumai

 • Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykioDėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio
 • „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis
 • HDMI prievadasHDMI prievadas
 • Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolasGamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Ypatybės išsamiai

WUXGA raiška ir LCOS technologija - unikalus derinys

Projektuodamas vaizdą WUXGA raiška (1920 x 1200 pikselių), XEED WUX4000 užtikrina aukštesnę stacionarių projektorių kokybę. Atvaizdai iš AK arba „Macintosh“ kompiuterio pateikiami ypač aiškiai, o „Full HD“ vaizdo medžiaga atkuriama tiksliai ir detaliai. Canon LCOS technologija leidžia išvengti tipiško įprastinio vaizdo projektavimo šalutinio poveikio ir sukurti stulbinamus atvaizdus be nepageidaujamo tinklelio ar vaivorykštės efekto.

Išskirtinės veikimo galimybės

Projektoriuje XEED WUX4000 įdiegta naujausios kartos Canon optinė sistema AISYS, užtikrinanti net 4000 liumenų šviesumą. Sistema AISYS optimizuoja LCOS matricų veikimo ypatybes, dėl to pasiekiami geresni rezultatai stiprioje aplinkos šviesoje. Aukštas 1000:1 kontrasto santykis užtikrina sodrias spalvas ir puikią juodą spalvą.

Canon keičiamieji objektyvai

WUX4000 yra pirmasis XEED serijos modelis su pasirenkamais aukštos kokybės keičiamaisiais objektyvais. Paprastai puikiai tinka standartinis 1,5 karto vaizdą ddinantis objektyvas. Tačiau didesnėse patalpose galima naudoti keičiamojo ilgo židinio nuotolio objektyvą, o plačiakampis fiksuoto židinio objektyvas idealiai tinka vaizdo projekcijai iš užpakalinės ekrano pusės. Kad ir kurį objektyvą pasirinktumėte, užtikrinama Canon kokybė – vaizdo detalių išlaikymas neaukojant šviesumo ar vaizdo geometrijos.

Motorizuotas objektyvo pakreipimas

Projektoriuje WUX4000 įdiegta motorizuota vertikaliojo ir horizontaliojo objektyvo pakreipimo funkcija, kuri užtikrina patogų instaliavimą. Vertikaliai pakreipti galima nuo +55 iki -15% atvaizdo aukščio, o horizontaliai pakreipti galima iki +/-10% atvaizdo pločio.

Lankstus integravimas ir sujungimas

Skirtas naudoti su didelės raiškos skaitmeniniais prietaisais, XEED WUX4000 turi DVI-D ir HDMI jungtis. Įdiegta 15 kontaktų VGA jungtis ir trys maži garso signalo lizdai. Nuoseklioji bei tinklo jungtys leidžia kontroliuoti ir valdyti projektorių, o dėl „PJLink“ jungtiės projektorių WUX4000 galima integruoti į AV sistemą.

Lengva priežiūra

Patvarus projektorius WUX4000 yra modulinės konstrukcijos, todėl jį lengva prižiūrėti. Didelio efektyvumo lempos eksploatavimo trukmė (tylos režimu) yra iki 3000 valandų. Lempa pasiekiama iš užpakalinės projektoriaus pusės. Oro filtras paprasčiausiai ištraukiamas iš šono, ir nereikia iš vietos iškelti projektoriaus. Greitai pasiekiami net ir pagrindiniai optiniai komponentai, kurie eksploatuojami ribotą laiką, todėl išvengiama sudėtingos išmontavimo procedūros. Priežiūra niekada nebuvo greitesnė ir lengvesnė.

Mes Facebook Orgsis Orgsis LinkedIn
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus