Rinkitės:

Canon LV-WX320

a-1703055805

Pranašumai

 • Stebėkite ryškius plačiaekranius vaizdus įdiegta WXGA raiška (1280 x 800 pikselių)
 • Mėgaukitės įspūdingu šviesumu (3 200 liumenų) ir 10 000:1 kontrasto santykiu, dėl kurio išgaunami gilūs juodi atspalviai
 • DLP™ plokštė nuosekliai teikia ryškius ir tikslius vaizdus
 • Lengvas ir nešiojamas – vos 2,5 kg
 • Su 1,1 k. neautomatinio mastelio keitimo objektyvu galimas universalus padėjimas
 • RJ-45 ir su MHL suderinami HDMI™ prievadai; palaikomas 3D turinys per „DLP-Link“ sistemą
 • Dėl vertikalios ir horizontalios pagrindo korekcijos (+/- 30 °) išvengiama iškraipymų
 • Pasitelkus spalvų koregavimą palei 6 ašis ir ekrano spalvos funkciją galima prisitaikyti prie esamos aplinkos
 • Iki 6 000 val. lempos panaudos trukmė bei 3 metų pakaitinės lempos garantija*
 • Įtaisytasis 10 W garsiakalbis ir garso išvado linija, taip pat tylus, vos 29 dB, veikimas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LV-WX320“ atidžiau

Šviesūs, tikslūs vaizdai


Ekonomiškoms organizacijoms, kurioms reikalingas išskirtinis nešiojamasis projektorius, „Canon“ modelis LV-WX320 pasirodys beesąs puikus pasirinkimas. Mėgaukitės tiksliai apibrėžtais ir stulbinančiai ryškiais plačiaekraniais vaizdais – tai pasiekiama su tikrąja WXGA (1280 x 800 pikselių) raiška ir 16:10 vaizdo proporcija. Dėl projektoriaus 3 200 liumenų šviesumo ir 10 000:1 kontrasto santykio nuosekliai rodomos ryškios spalvos ir gilūs juodi atspalviai. Greta DLP plokštės technologijos, maksimaliai sumažinančios „tinklelio“ efektą, kuris aptinkamas daugelyje panašios kainos projektorių, modelyje LV-WX320 rasite pergalingą kokybės ir ekonominio veiksmingumo derinį.

Lengvai pasiekiami puikūs rezultatai


Užtikrinkite, kad vaizdai būtų geometriškai tikslūs, pasitelkę +/- 30 ° vertikalią ir horizontalią pagrindo korekciją. Kad naudojimas būtų lankstesnis, 1,1 k. neautomatinė mastelio keitimo priemonė padeda aiškiai ir patikimai projektuoti net ir kompaktiškose erdvėse. O aplinkoje, kurioje daug natūralios šviesos arba kurioje būtina projektuoti ant spalvotų paviršių, ekrano spalvinė korekcija užtikrina, kad vis tiek galėtumėte mėgautis šviesiais, aiškiais vaizdais ir natūraliomis spalvomis.

Prisijungimas be pastangų


Džiaukitės įrenginio lankstumu – galėsite projektuoti aukštos kokybės vaizdus iš daugelio įvairių šaltinių dėl plataus modelio LV-WX320 įvesčių pasirinkimo. HDMI prievadas reiškia, kad galite pasinaudoti HDMI išvadais, kurie dabar įprasti nešiojamuosiuose kompiuteriuose, ir gauti ryškesnius, aiškesnius vaizdus su daugiau detalių; paveikų 3D turinį paprasta leisti naudojant „DLP-Link“ sistemą. Kad būtų patogiau, įrenginys suderinamas su MHL, ir galite projektuoti iš bet kurios planšetės ar išmaniojo telefono, kuriuose įjungta MHL, per projektoriaus HDMI prievadą. Jungiamumas, valdymas ir priežiūra per IT tinklą yra paprasti per RJ-45 tinklo prievadą, todėl jūsų IT komandos pastangos maksimaliai sumažinamos.

Lengvas ir nešiojamas


Nepaisant įspūdingų specifikacijų, modelis LV-WX320 sveria vos 2,5 kg ir yra pakankamai lengvas, kad jį galėtumėte patogiai neštis į susitikimus, paskaitas, seminarus ar pristatymus. Kad būtų lengviau nešiotis darbo metu, rinktinės papildomą minkštą apsauginį nešiojimo dėklą. Prijungti projektorių pasiekus savo tikslinę vietą taip pat paprasta: visi jo prievadai ir jungtys yra patogiai sugrupuoti, kad prieiga būtų itin lengva. Padarykite savo pristatymus paveikesnius ir išplėskite auditorijos pojūčius, prijungdami bet kokį garso šaltinį prie įtaisytojo aukštos kokybės garsiakalbio arba susiedami projektorių su garso stiprintuvu ar PA sistema per garso išvado liniją.

Prieinama kaina


Pasirinkite modelį LV-WX320, ir jūsų nuosavybės sąnaudos išliks patraukliai žemos. Lempos panaudos trukmė yra iki 6 000 val., dirbant ekonominiu režimu; be to, dosni „Canon“ 3 metų lempos garantija* užtikrina iki 3 pakaitinių lempų per garantinį laikotarpį, jei lempa sugestų įprasto naudojimo sąlygomis – taip efektyviai pašalinamos galimos reikšmingos sąnaudos. Energijos suvartojimas siekia vos 350 W veikimo metu (240 W ekonominiu režimu), kad jūsų pridėtinės išlaidos būtų mažesnės ir galėtumėte lengviau darniai tvarkyti organizaciją. Priežiūros sąnaudos yra visiškai minimalios dėl befiltrės konstrukcijos ir paprasto lempos pakeitimo per projektoriaus viršutinę plokštę. O siekiant užtikrinti, kad auditorijos neblaškys foninis triukšmas, modelio LV-WX320 ventiliatorius veikia skleisdamas vos 29 dB garsą ekonominiu režimu.

 • *Skiriasi atsižvelgiant į šalį. Gaminį reikia užregistruoti per 60 dienų.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon LV-WX320“, jo funkcijas ir pajėgumus.

DLP

DLP

Crestron

„Crestron“

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

MHL

MHL

Mes Facebook Orgsis Orgsis LinkedIn
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus