Rinkitės:

Canon LV-X320

a-1703052415

Pranašumai

 • Projektuokite ryškius, aukštos kokybės vaizdus klasikine XGA raiška (1024 x 768 pikselių)
 • Mėgaukitės skaisčiomis spalvomis ir giliais juodais atspalviais su 3 200 liumenų ir 10 000:1 kontrasto santykiu
 • Stebėkite ryškius, detalius vaizdus – tai pasiekiama su DLP™ plokšte
 • Lengvas ir kompaktiškas – vos 2,5 kg – kad būtų lengva nešiotis
 • 1,1 k. neautomatinio mastelio keitimo objektyvas, kad būtų galimas lankstus padėjimas
 • RJ-45 ir su MHL suderinami HDMI™ prievadai; palaikomas 3D turinys per „DLP-Link“ sistemą
 • Dėl vertikalios ir horizontalios pagrindo korekcijos (+/- 30 °) vaizdai išlieka autentiški
 • Pasitelkus spalvų koregavimą palei 6 ašis ir ekrano spalvos funkciją galima prisitaikyti prie esamos aplinkos
 • Iki 6 000 val. lempos panaudos trukmė bei 3 metų pakaitinės lempos garantija*
 • Įtaisytasis 10 W garsiakalbis ir garso išvado linija, taip pat tylus, vos 29 dB, veikimas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon LV-X320“ atidžiau

Šviesūs, tikslūs vaizdai


Jei ieškote nešiojamo projektoriaus, pasižyminčio išskirtine kokybę už itin konkurencingą kainą, rinkitės „Canon LV-X320“. Jūsų auditorijos mėgausis tiksliais, ryškiais įdiegtos XGA (1024 x 768 pikselių) raiškos vaizdais su skaisčiomis, natūralias primenančiomis spalvomis ir giliais juodais atspalviais – tai pasiekiama dėl projektoriaus 3 200 liumenų šviesumo ir 10 000:1 kontrasto santykio. DLP plokštės technologija pašalina vaizdo iškraipymus ir teikia labiau realų pasaulį atitinkantį šviesumą, nei panašios kainos nešiojami projektoriai, dėl to šis modelis – išskirtinis pasirinkimas pirkėjams, turintiems ribotą biudžetą.

Paprasta parengti


Net kai erdvės yra ankštos, galite užtikrinti, kad vaizdai bus geometriškai idealūs: galima +/- 30 ° vertikali ir horizontali pagrindo korekcija. Kad būtų užtikrintas didesnis lankstumas, pasitelkę 1,1 k. neautomatinį mastelio keitimą galite valdyti projektoriaus padėjimą: idealus sprendimas mažesnėse patalpose. O kai natūralios šviesos daug arba būtina projektuoti ant spalvotų paviršių, ekrano spalvinė korekcija užtikrina, kad vis tiek galėtumėte mėgautis šviesiais, aiškiais vaizdais ir natūraliomis spalvomis.

Prisijunkite taip, kaip norite


Su modeliu LV-X320 galite pasirinkti projektuoti aukštos kokybės vaizdus iš daugelio įvairių šaltinių dėl plataus įvadų pasirinkimo. HDMI prievadas reiškia, kad galite pasinaudoti HDMI išvadais, kurie dabar įprasti nešiojamuosiuose kompiuteriuose, ir gauti ryškesnius, aiškesnius vaizdus su daugiau detalių; paveikų 3D turinį paprasta leisti naudojant „DLP-Link“ sistemą. Kad būtų patogiau, įrenginys suderinamas su MHL, ir galite projektuoti iš bet kurios planšetės ar išmaniojo telefono, kuriuose įjungta MHL, per projektoriaus HDMI prievadą. Jungiamumas, valdymas ir priežiūra per IT tinklą yra paprasti per RJ-45 tinklo prievadą, todėl jūsų IT komandos pastangos maksimaliai sumažinamos.

Lengvas ir nešiojamas


Vos 2,5 kg sveriantis modelis LV-X320 lengvas ir kompaktiško dydžio, dėl to jį nesunkiai nusinešite į susitikimus, paskaitas, seminarus ar pristatymus. Kad būtų lengviau nešiotis keliaujant, rinktinės papildomą minkštą apsauginį nešiojimo dėklą. Prijungti projektorių pasiekus savo tikslinę vietą taip pat paprasta: visi jo prievadai ir jungtys yra patogiai sugrupuoti, kad prieiga būtų itin lengva. Padarykite savo pristatymus paveikesnius ir išplėskite auditorijos pojūčius, prijungdami bet kokį garso šaltinį prie įtaisytojo aukštos kokybės garsiakalbio arba susiedami projektorių su garso stiprintuvu ar PA sistema per garso išvado liniją.

Sumažinamos sąnaudos, bet ne kokybė


Pasirinkite modelį LV-X320, ir jūsų nuosavybės sąnaudos išliks patraukliai žemos. Lempos panaudos trukmė yra iki 6 000 val., dirbant ekonominiu režimu; be to, dosni „Canon“ 3 metų lempos garantija* užtikrina iki 3 pakaitinių lempų per garantinį laikotarpį, jei lempa sugestų įprasto naudojimo sąlygomis – taip efektyviai pašalinamos galimos reikšmingos sąnaudos. Energijos suvartojimas siekia vos 350 W veikimo metu (240 W ekonominiu režimu), kad jūsų pridėtinės išlaidos būtų mažesnės ir galėtumėte lengviau darniai tvarkyti organizaciją. Priežiūros sąnaudos yra visiškai minimalios dėl befiltrės konstrukcijos ir paprasto lempos pakeitimo per projektoriaus viršutinę plokštę. O siekiant užtikrinti, kad auditorijos neblaškys foninis triukšmas, modelio LV-X320 ventiliatorius veikia skleisdamas vos 29 dB garsą ekonominiu režimu.

 • *Skiriasi atsižvelgiant į šalį. Gaminį reikia užregistruoti per 60 dienų.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon LV-X320“, jo funkcijas ir pajėgumus.

DLP

DLP

Crestron

„Crestron“

HDMI Port

HDMI prievadas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

MHL

MHL

Mes Facebook Orgsis Orgsis LinkedIn
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus