Rinkitės:

Canon XEED WUX400ST

a-1711073826

Pranašumai

 • Įdiegtoji WUXGA raiška
 • „Canon“ mažo projektavimo nuotolio objektyvas
 • 4000 liumenų
 • 2000:1 kontrastas
 • Vertikalus ir horizontalus objektyvo poslinkis
 • Kelių vaizdų rodymas ir kraštų suliejimas
 • HDMI™ ir DVI įvestys
 • Projektoriaus naudojimas be kompiuterio
 • Nesunkiai pasiekiama lempa ir filtras
 • Išskirtinai efektyvus energijos vartojimas

Pagrindiniai pranašumai

 • Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykioDėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio
 • „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis
 • HDMI prievadasHDMI prievadas
 • CrestronCrestron
Ypatybės išsamiai

Mažo projektavimo nuotolio pastumiamasis objektyvas

XEED WUX400ST – tai unikalus didelės raiškos kompaktiškas montuojamasis daugialypės terpės projektorius. Jame naudojamas mažo projektavimo nuotolio „Canon“ projekcinis objektyvas pasižymi ypač dideliu vertikalaus ir horizontalaus poslinkio diapazonu. Šis visiškai naujas objektyvas praktiškai panaikina bet kokius iškraipymus (paprastai iškraipoma 0,1 % vaizdo), o jo projektavimo koeficientas yra vos 0,557:1. Taigi 100 col. vaizdą galima projektuoti vos 1,2 metro atstumu – tai maždaug vienas trečdalis projektavimo nuotolio, kurio reikia įprastiniams projektoriams. Nepaisant mažo židinio nuotolio, objektyvas perteikia vaizdus nuo 30 iki didelės 300 col. įstrižainės. Dėl vertikalaus ir horizontalaus poslinkio – ypač dėl išskirtinai didelio 75 % vertikalaus diapazono – projektorius gali nepastebimas stovėti virš ekrano arba po juo ir tinka tiek priekinėms, tiek užpakalinėms projekcijoms.

Šviesūs sklandūs vaizdai

Naujausia „Canon“ AISYS optinė sistema veikia našiai kaip niekada. Dėl 4000 liumenų šviesos srauto ir 2000:1 kontrasto santykio vaizdai yra aiškūs, šviesūs ir sodrūs, tokių stulbinamai tikslių spalvų ir tokie sklandūs, kaip ir galima tikėtis iš XEED serijos gaminių.

Pažangusis vaizdo apdorojimas

Įdiegtąją WUXGA raišką (1920 x 1200 pikselių) ir „Full HD“ gebą papildo LCOS ekrano technologija, perteikianti stulbinamus visiškai vientisus vaizdus. Be profesionalų lygmens kokybės optikos, XEED WUX400ST naujame vaizdo apdorojimo variklyje gausu montavimą palengvinančių funkcijų, kaip antai: aparatinės įrangos kraštų suliejimas, vietinis registravimo reguliavimas (tobulam RGB skydelio išlygiavimui užtikrinti) ir įdiegti bandymų šablonai. Kelių vaizdų rodymo funkcija turi dvi skaitmenines įvestis, taigi puikiai tinka šiuolaikiškoms vaizdo konferencijoms. 4 taškų iškreipto vaizdo koregavimo funkcija padeda perteikti vaizdus beveik bet kokiu kampu išlaikant tobulą geometriją, o judesio liejimosi sumažinimo funkcija išlaiko vaizdo ryškumą rodant greitai judančius vaizdo įrašus.

Montavimą palengvinantis dizainas

Naujasis korpusas plokščiu paviršiumi užtikrina gerai apgalvotas kojelių montavimo galimybes, tad puikiai tinka sudėtingoms kelių projektorių konfigūracijoms. Visai nesunku naudoti kartu su kitais projektoriais, projektuoti vaizdą aukštyn ar žemyn.

Universalus prijungiamumas

Skaitmeninei įvesčiai skirtos HDMI ir DVI-I jungtys, o programinę aparatinę įrangą galima greitai ir paprastai atnaujinti per USB prievadą, kuris taip pat leidžia rodyti vaizdus tiesiai iš USB atmintukų. „Crestron RoomView“® leidžia iškart naudoti bendrą nuotolinio valdymo ir stebėjimo funkciją, o naudojant daugybinio projektavimo per tinklą (NMPJ) funkciją galima paprastai naudoti projektorių per LAN ryšį.

Ilgai veikia ir našiai vartoja energiją

XEED WUX400ST lempa ekologiniu režimu veikia iki 5000 valandų. Atskiras ekologinio režimo mygtukas iškart paleidžia mažos galios lempos režimą ir leidžia naudoti kitas energijos taupymo priemones, todėl energiją galite vartoti itin našiai.

 

 
Mes Facebook Orgsis Orgsis LinkedIn
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus