Rinkitės:

Canon XEED WUX450

8264B003

Pranašumai

 • Įdiegta WUXGA raiška
 • 4500 liumenų
 • 2000:1 kontrastas
 • 1,8 k. vertikaliai ir horizontaliai pastumiamas artinantis objektyvas
 • Kelių vaizdų rodymas ir kraštų suliejimas
 • HDMI™ ir DVI įvestys
 • Projektoriaus naudojimas be kompiuterio
 • Nesunkiai pasiekiama lempa ir filtras
 • Pirmauja klasėje** pagal energijos vartojimo efektyvumą

Pagrindiniai pranašumai

 • Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykioDėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio
 • HDMI prievadasHDMI prievadas
 • „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis
 • CrestronCrestron
Ypatybės išsamiai

Kompaktiškas didelės raiškos montuojamasis projektorius

XEED WUX450 daugialypės terpės projektorius – tai kompaktiškiausias „Canon“ WUXGA montuojamasis modelis, rodantis šviesų, didelės raiškos vaizdą nepriklausomai nuo projektavimo nuotolio.

Išlaikomas* šviesumas

„Canon“ naujausios kartos AISYS optinė sistema sukuria galingą 4500 liumenų šviesos srautą ir 2000:1 kontrasto santykį. 1,8 k. artinantis projekcinis objektyvas turi pastovią F2,8 diafragmą. Kad ir kokia būtų artinimo nuostata, šviesumas praktiškai nesikeičia ir beveik nesumažėja net maksimaliai priartinus tolimą vaizdą.

Naujos, galingos vaizdo apdorojimo priemonės

Vaizdo kokybę pagerina visiškai naujas vaizdo apdorojimo procesorius. Jis leidžia naudoti įtaisytąją kraštų suliejimo ir registravimo reguliavimo funkcijas, kurios puikiai tinka naudojant kelis ekranus. Įrenginys turi vaizdo konferencijoms parankią kelių vaizdų rodymo iš dviejų skaitmeninių šaltinių funkciją. Judesio liejimosi sumažinimo funkcija išsaugo vaizdo ryškumą net ir rodant greitai judančius vaizdo įrašus, o 4 taškų iškreipto vaizdo koregavimo funkcija leidžia projektuoti vaizdą beveik bet kokiu kampu. Įdiegtą WUXGA raišką (1920 x 1200 pikselių) ir „Full HD“ raiškos gebą papildo LCOS ekrano technologija, perteikianti stulbinamus, tačiau visiškai tolygius vaizdus.

Nuostabiai paprastas

Projektoriaus objektyvas pastumiamas ir vertikaliai, ir horizontaliai, tad jį paprasta sumontuoti, o dėl plokščio paviršiaus ir pasirinktinai įsigyjamų kojelių įrenginį galima pritaikyti skirtingoms konfigūracijoms, įskaitant ir kelių projektorių naudojimą.

Įvairiopas prijungiamumas

Skaitmeninei įvesčiai skirtos HDMI ir DVI jungtys, o programinę aparatinę įrangą galima greitai ir paprastai atnaujinti per projektoriaus USB prievadą, kuris taip pat leidžia rodyti vaizdus tiesiai iš USB atmintukų. „Crestron RoomView“® teikia galimybę iškart naudoti bendro nuotolinio valdymo ir stebėjimo funkciją, o naudojant daugybinio projektavimo tinkle (NMPJ) funkciją galima paprastai naudoti projektorių per LAN ryšį.

Lengva priežiūra

Į XEED WUX450 įdiegti nauji, patvaresni ir ilgesnės eksploatavimo trukmės optiniai komponentai. Jo lempa ekologiniu režimu veikia iki 5000 valandų, be to, ji, kaip ir oro filtras, nesunkiai pasiekiama, taigi techninės priežiūros darbus galima atlikti vietoje. Dėl modulinio dizaino įrenginį paprasta sumontuoti ir prižiūrėti.

Pirmauja klasėje** pagal energijos vartojimo efektyvumą

XEED WUX450 suvartoja mažiausiai energijos tarp savo klasės įrenginių, o atskiras ekologinio režimo mygtukas iškart aktyvina mažos galios lempos režimą ir leidžia naudoti kitas energijos taupymo priemones.

  • * Šviesumas gali sumažėti iki 5 %. Matuojant pagal vieno vaizdo dydį.

 • ** 3000–6000 liumenų projektoriai, 0,8 col. arba mažesnis skydelis, vienos lempos modeliai. Remiantis 2013 m. gegužę atliktais „Canon Inc“ tyrimais.
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus