Rinkitės:

Canon XEED WX6000

a-1503095155

Pranašumai

 • Įdiegta WXGA+ raiška
 • LCOS technologija
 • 5700 liumenų spalvų šviesumas
 • 1000:1 kontrasto santykis
 • Variklinis priartinimas, fokusavimas ir objektyvo poslinkis
 • Keturi keičiamieji objektyvai
 • Pažangus RGB ir gama spindulių reguliavimas
 • DVI ir HDMI™ įvestys
 • Su „PJLink“™ suderinamas tinklo prievadas
 • 360° sukimosi mechanizmas

Pagrindiniai pranašumai

 • Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykioDėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio
 • Parengtas naudoti HDParengtas naudoti HD
 • HDMI prievadasHDMI prievadas
 • Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolasGamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Ypatybės išsamiai

Šviesi ir detali projekcija

Dėl išskirtinio 5700 liumenų apšvietimo XEED WX6000 yra tobulas stacionarus projektorius su LCOS technologija. Dėl įdiegtos WXGA+ (1440 x 900) didelės raiškos šis projektorius puikiai tinka naudoti patalpose, kur svarbus šviesumas, pvz., konferencijų salėse ir didelių renginių vietose.

Pribloškianti vaizdo kokybė

0,7 col. LCOS skydelis ir „Canon“ AISYS optinė sistema net ir techniškai sudėtingose patalpose (pvz., viešbučių konferencijų salėse ar parodų centruose) užtikrina, kad žiūrovai matys tik tobulus, neiškreiptus vaizdus.

Vaizdo kraštinių santykio 16:10 projekcija ir didelė santykinė diafragmos anga leidžia kurti šilko glotnumo vaizdus, todėl šis modelis išties geras pasirinkimas kūrybingiems verslininkams, pristatantiems logotipus ir kitus tikslumo reikalaujančius dizainerių darbus. 1000:1 kontrasto santykis užtikrina didelį juodos spalvos gylį ir ryškias spalvas.

Neprilygstama „Canon“ objektyvų kokybė

Stacionariems projektoriams reikalingi ypač tikslūs objektyvai, o XEED WX6000 pasižymi ir reikalinga kokybe, ir lankstumu. Naudodami „Canon“ objektyvų technologijas galite būti tikri dėl aukščiausios kokybės vaizdo ryškumo ir maksimalaus šviesumo.

Pažangi ½ pikselio tikslumo funkcija teikia galimybę išryškinti geriausias vaizdo vietas; tai itin svarbu naudojant įrangą iš kelių projektorių, pvz., trimačiams vaizdams pateikti, vaizdams sudėti, esant sudėtinėms sistemoms ir kupolams.

Išsirinkite sau tinkamiausią objektyvą

Naudodami keturis keičiamuosius didelio tikslumo objektyvus (1,5 k. priartinantį standartinį, plačiakampį, 1,7 k. priartinantį ir net 1,95 k. labai priartinantį) galite net pačiose didžiausiose patalpose lanksčiai perteikti savo kūrybinius sumanymus.

Valdykite savo vaizdus

XEED WX6000 turi išmanių funkcijų, kurios padės pristatyti vaizdus patikimai ir tiksliai. Atskiras RGB valdiklis, 6 ašių spalvų ir gama detalumo reguliavimo funkcija padės išgauti išskirtinę spalvų dermę, beveik prilygstančią profesionalų kalibruojamiems įrenginiams.

Įvairiai prijungiamas ir naudojamas

XEED WX6000 galima prijungti įvairiais būdais, tinkamais verslo, švietimo institucijų ir viešųjų pristatymų patalpoms. Per DVI ir HDMI™ terminalus galite pateikti didelės raiškos skaitmeninius vaizdus bei vaizdo įrašus, o per tinklo bei RS232C prievadus galite paprastai prijungti projektorių prie kambario valdymo sistemos arba LAN. Taip pat dera standartinė jungtis „PJLink“™,leidžianti valdyti ir stebėti įrenginį per IP. Dėl visų šių funkcijų ir lankstaus 360° sukimo mechanizmo XEED WX6000 yra išties universalus įrenginys verslo reikmėms.

Mes Facebook Orgsis Orgsis LinkedIn
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus