Rinkitės:

XEED WUX6010

a-1703045905

Pranašumai

  • Įdiegta WUXGA raiška leidžia rodyti detalius, itin tikroviškus atvaizdus
  • 6000 liumenų ir 2000:1 kontrasto santykis užtikrina išskirtinį šviesumą
  • LCOS skydelio technologijos dėka galite kurti ryškius, tikslių spalvų atvaizdus
  • HD vaizdus, garso ir valdymo signalus galite perduoti per vieną kabelį su „HDBaseT“ jungtimi
  • Rinkitės iš penkių keičiamų aukštos kokybės „Canon“ projekcinių objektyvų
  • Mechaninis objektyvo poslinkis, priartinimas ir fokusavimas padės sumontuoti projektorių greitai ir preciziškai
  • Vienu metu rodykite kelis atvaizdus iš dviejų skaitmeninių šaltinių
  • Naujas pažangus vaizdo procesorius turi tokias funkcijas kaip aparatinis kraštų suliejimas, atvaizdų iš kelių šaltinių rodymas ir keturių taškų iškreipto vaizdo koregavimas
  • Paprasta prieiga prie lempos ir oro filtro leidžia išlaikyti mažas išlaidas priežiūrai

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon XEED WUX6010“ atidžiau

Atvaizdai, kurie prikaustys jūsų publikos dėmesį


Tai WUX6010 – naujasis „Canon“ XEED montuojamųjų projektorių standartas. Įdiegtos WUXGA raiškos, pritaikytos ir „Full HD“ atvaizdams, dėka galėsite tiek iš kompiuterių, tiek iš vaizdo įrašus talpinančių šaltinių rodyti ryškius ir detalius atvaizdus. „Canon“ unikalus AISYS optinis variklis išgauna 6000 liumenų šviesumą ir 2000:1 kontrasto santykį, kurie leidžia rodyti aiškius atvaizdus net ir esant ryškiam aplinkos apšvietimui.

Pažangi LCOS skydelio technologija


LCOS (skystųjų kristalų ant silikono) skydeliai kartu su „Canon“ sistema AISYS sukuria ypatingai tolydžius atvaizdus. Spalvos perteikiamos tikroviškai, o taip pat atvaizdų negadina nepageidaujami „grotelių“ ir „vaivorykštės“ efektai, kurie yra dažni naudojant kitas skydelių technologijas. Todėl WUX6010 idealiai tinka aplinkai, kurioje būtini lygūs, bet detalūs atvaizdai.

Penki įvairiapusiški keičiami „Canon“ objektyvai


Priklausomai nuo aplinkos tipo savajam WUX6010 galite parinkti tinkamiausią iš penkių galimų aukščiausios kokybės „Canon“ projekcinių objektyvų. Iki pusės pikselio tikslumo vertikalaus ir horizontalaus objektyvo poslinkio mechanizmas leidžia įspūdingai tiksliai ir itin įvairiapusiškai montuoti projektorių. Visuose objektyvuose naudojama pasaulyje pripažinta „Canon“ technologija, tad jie užtikrina tą precizišką geometriją, ryškų fokusavimą ir tikslumą, kurio ir galima tikėtis iš pirmaujančio vaizdo apdorojimo optikos gamintojo.

Universalus, patogus prijungimas


WUX6010 siūlomos įvestys jums suteiks maksimalias pasirinkimo galimybes. „HDBaseT“ jungtis, smarkiai padidindama sistemos konfigūracijos parinkimo galimybes, per vieną kabelį HD vaizdus, garso ir valdymo signalus leidžia perduoti iki 100 m atstumu nenukenčiant kokybei. Projektorius WUX6010 turi ir DVI, ir HDMI įvestis, tad puikiai tinka naudoti, pavyzdžiui, vaizdo konferencijose, kuriose reikia viename ekrane rodyti atvaizdus iš kelių šaltinių. Kelis atvaizdus galima rodyti arba iš dviejų skaitmeninių šaltinių, arba iš vieno skaitmeninio ir vieno analoginio šaltinio.

Galingos funkcijos suteiks jums visą reikalingą kontrolę


WUX6010 suteikia daug skirtingų atvaizdų rodymo ir valdymo galimybių. Tokios pažangios funkcijos kaip aparatinis kraštų suliejimas leidžia nepastebimai sujungti kelių projektorių rodomus atvaizdus ir taip kurti įspūdingus daugialypius reginius. Keturių taškų iškreipto vaizdo koregavimo funkcija padeda išlaikyti atvaizdus ryškius ir preciziškus net ir rodant juos kampu, o horizontalaus ir vertikalaus registravimo reguliavimo funkcija leidžia pasiekti tobulą, iki vieno pikselio tikslumo RGB skydelių dermę.

Modulinis dizainas – paprasta priežiūra


Prižiūrėti WUX6010 yra išskirtinai paprasta. Lempą ir filtrą galima pakeisti atlikus vos keletą nesudėtingų veiksmų, ir tam visai nereikia nuimti projektoriaus nuo jo montavimo vietos. Prie WUX6010 pridedama „Canon“ trejų metų išplėstinės garantijos skolinimo paslaugos sutartis, pagal kurią atidavus savo įrenginį apžiūrai ar remontui, kitą dieną* galima pasiskolinti pakaitinį projektorių.

  • * „Kitą dieną“ reiškia, kad esant galimybei, kitą dieną po prašymo dėl remonto jums bus pasiūlytas pakaitinis įrenginys. Jeigu prašymas gaunamas po vidurdienio, savaitgalį ar šventinę dieną, pakaitinis įrenginys bus pasiūlytas per dvi dienas. Šiai skolinimo paslaugai galioja visos įprastinės nuostatos ir sąlygos ir ji teikiama tik tam tikrose šalyse.

Gaminio specifikacija

Sužinokite daugiau apie „Canon XEED WUX6010“, jo funkcijas ir pajėgumus.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Dėl įspūdingo ryškumo ir didelio kontrasto santykio

Full HD video reproduced in perfect detail

„Full HD“ raiškos vaizdo įrašai atkuriami su visomis detalėmis

HDMI Port

HDMI prievadas

Supporting HD video, audio and control

HD vaizdo, garso ir valdymo palaikymas

Industry standard control protocol

Gamintojų priimtas standartinis valdymo protokolas

Crestron

„Crestron“

Mes Facebook Orgsis Orgsis LinkedIn
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus