Rinkitės:

Canon DR-C125

5005B003AA
  • Palyginti
  • -
   +
  • Kaina: 1 654,07 €
 • Savybės

Pranašumai

 • Aptakus, kompaktiškos konstrukcijos įrenginys su unikaliu vertikaliu J formos popieriaus tiekimo keliu
 • Dėl intuityvių funkcijų paprasta ir lengva nuskaityti
 • Spartus dvipusis nuskaitymas – iki 25 p./min 300 t. colyje raiška
 • Visas programinių priemonių rinkinys visoms nuskaitymo reikmėms
 • Hibridinis modelis „Mac“ ir „Windows“ naudotojams

Pasirinktinis plokščiasis skaitytuvas

 

Ypatybės išsamiai

Kompaktiškas profilis, unikalus dizainas

Skaitytuvas DR-C125, kuriame suderinta unikali konstrukcija ir naujoviškos funkcijos, leidžia nuskaityti už prieinamą kainą išlaikant tokį pat didelį našumą. Dėl vertikalaus popieriaus tiekimo J forma kelio skaitytuvo DR-C125 pagrindas yra mažiausias tarp savo klasės įrenginių. Jei yra nedaug vietos, DR-C125 galima pristumti prie pat galinės sienos arba prekystalio krašto. Dėl pasirinktinai diegiamo tiesaus tiekimo įrenginio, užtikrinančio išskirtinį DR-C125 lankstumą, galima patogiai nuskaityti storą arba iškilų popierių.

Greitas ir patikimas nuskaitymas

DR-C125 spalvotai nuskaito įspūdinga sparta – iki 25 p./min (arba 50 atvaizdų per minutę dvipusiu režimu). Taip pat užtikrinamas patikimas popieriaus tiekimas, nes įdiegta ultragarsinė dviejų lapų aptikimo sistema.

Lengvas valdymas, puikūs rezultatai

Skaitytuve DR-C125 įdiegta daug naujoviškų funkcijų, kurios padeda naudotojams lengviau nuskaityti. „CaptureOnTouch“ sistemoje įdiegta visiškai automatinio režimo funkcija, kuri pagal dokumento turinį automatiškai pasirenka geriausias nuostatas. Dėl nuskaitymo vienu paspaudimu funkcijos dabar sudėtingas užduotis galima atlikti per kelias sekundes. Kita naujoviška DR-C125 funkcija yra dokumento tiekimas atvaizdu aukštyn, leidžianti naudotojams tiekti dokumentus normalia kryptimi ir sutaupyti brangaus laiko.

Pertvarkyta programinė priemonė „CaptureOnTouch“

Pertvarkyta programinė priemonė „CaptureOnTouch“ ir įdiegta supaprastinta naudotojo sąsaja intuityvesniam nuskaitymui užtikrinti. Naudotojai gali greitai konvertuoti popierinius dokumentus į kelis failų formatus (PDF, TIFF, JPEG, BMP ir „PowerPoint“) ir nuskaityti dokumentus tiesiai į „SharePoint“ arba „Evernote“. Dokumentams lengvai archyvuoti naudokite programinę priemonę „CaptureOnTouch“ ir sukurkite PDF dokumentus, kuriuose vykdoma teksto paieška, ir galima lengvai rasti ir įsikelti tekstą. Be to, dokumentus galima nuskaityti į PDF/A failus – standartinį ilgalaikio archyvavimo formatą.

Galinga ir lanksti programinė įranga

DR-C125 komplektuojamas su grupe galingų programinių priemonių, leisiančių naudotojams dirbti dar efektyviau. Kartu su „CaptureOnTouch“ įtrauktos našumą didinančios programinės priemonės „Bizcard“, „OmniPage“, „Paperport“, „eCopy PDF Pro Office“ ir „PageManager“ („Mac“).

Nuskaitymas į internetinę aplinką

Nuskaitykite tiesiai į internetinės aplinkos duomenų valdymo tarnybą „Evernote“. Į programinę priemonę „CaptureOnTouch“ įdiegtas užduoties mygtukas, kurį paspaudus duomenys nuskaitomi ir nusiunčiami tiesiai į „Evernote“ serverius. Vėliau informaciją galima atsisiųsti išmaniuoju mobiliuoju telefonu arba kompiuteriu iš bet kurios pasaulio vietos.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus