Rinkitės:

Canon DR-C130

6583B003
  • Palyginti
  • -
   +
  • Kaina: 534,82 €
 • Savybės

Pranašumai

 • Spartus dvipusis nuskaitymas – iki 60 atv./min spalviniu režimu
 • Patikimas popieriaus valdymas naudojant su dvigubo tiekimo paleidimo funkciją
 • Ypač kompaktiškas ir visapusiškas dizainas
 • Pridedamas galingos programinės įrangos rinkinys
 • Debesų tinklų priemonės, prijungiančios prie „Google Docs“, „Evernote“ ar „SharePoint“

Pasirinktinis plokščiasis skaitytuvas

 

Ypatybės išsamiai

Spartus, našus nuskaitymas

Dėl „Canon“ naujoviško CMOS kontaktinio vaizdo jutiklio ir didelio skaisčio šviesos diodų (LED) technologijos skaitytuvas veikia didele iki 30 p./min / 60 atv./min sparta spalviniu ir nespalviniu režimais. Galimybė vienu kartu nuskaityti dvipusius dokumentus paspartins dokumentų srautus, o 50-ies lapų dokumentų tiektuvas padės palaikyti didelį darbo našumą. DR-C130 sunaudoja iki 50 % mažiau energijos nei rinkoje galimi konkurentų analogai.

Paprasta naudoti

Valdant priekiniu skydeliu galima paspaudus vos vieną mygtuką sustabdyti, paleisti ar atnaujinti nuskaitymą. Taip pat galite nuskaitymo užduotis registruoti naudodami programinę įrangą „CaptureOnTouch“ ir priskirti užduotį paleidimo mygtukui – taip paspartinsite nuolat pasikartojančių nuskaitymo darbų vykdymą. „CaptureOnTouch“ taip pat turi visiškai automatinio režimo funkciją, kuri automatiškai pritaiko nuskaitymo užduotims geriausias nuostatas ir taip taupo laiką.

Palaikykite išskirtinį našumą

Su DR-C130 galima patogiai naudoti įvairias laikmenas nuo reljefiškų kortelių iki ilgų, iki 3 m ilgio lapų. Dėl skaitytuvo trijų krypčių dėklų dizaino galima nuskaityti naudojant išstūmimo dėklą; be to, dėklus galima uždaryti, atidaryti ar pusiau atidaryti, o tai praverčia tada, kai ant stalo trūksta vietos. Nuskaitymo patikimumą taip pat užtikrina patogi dvigubo tiekimo ir atleidimo sistema, teikianti naudotojui galimybę nepaisant tęsti nuskaitymo darbus tais atvejais, kai nuskaitomi vokai ar dokumentai su lipdukais.

Pažanga užtikrinant vaizdo kokybę

DR-C130 įdiegtos įvairios vaizdo apdorojimo funkcijos, kaskart užtikrinančios išskirtinės kokybės rezultatus. Tokios funkcijos kaip nuožulnumo šalinimas, tuščių puslapių praleidimas ar teksto krypties atpažinimas leidžia atkurti vaizdus aiškiai ir tiksliai.

Paprastas prijungimas prie debesų tinklų

Galite nuskaityti ir įrašyti dokumentus tiesiai į debesų programas, įskaitant „SharePoint“, „Evernote“ ir „Google Docs“. Tada galite atsisiųsti informaciją į savo išmanųjį telefoną ar kompiuterį. Su DR-C130 taip pat galima naudoti modulį „EMC Captiva Cloud Capture Run Time“, tad programinės įrangos kūrėjai gali laisvai kurti žiniatinklio pagrindu veikiančias nuskaitymo programas.

Visapusiška ir kūrybiška programinė įranga

Kartu su DR-C130 pristatoma įvairi aukščiausios kokybės programinė įranga, padedanti pasiekti itin gerų rezultatų bei kurti, redaguoti ir valdyti dokumentų srautus. Ši programinė įranga – tai „CaptureOnTouch“, „CapturePerfect“, „BizCard“, „OmniPage“, „PaperPort“, „eCopy PDF Pro Office“ ir „Kofax VRS“.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus