Rinkitės:

Canon Flatbed Scanner Unit 201

6240B003

Ypatybės išsamiai

Puikiai veikiantis įrenginys padidins jūsų darbo našumą

„Canon“ plokščiasis skaitytuvas 201 sparčiai, iki 3,5 s greičiu, esant 200 dpi, nuskaito A3 formato dokumentus. Dėl „Canon“ LED šviesos šaltinio technologijos įrenginiui nereikia laiko įšilti, todėl jį naudoti galima iškart. Prijungę įrenginį prie DR skaitytuvo, galite ne tik sparčiai nuskaityti plokščius A3 dokumentus, bet ir dokumentų paketus. Taip vienu kartu sutaupote laiko ir padidinate našumą.

Naudokite įvairias laikmenas

A3 plokščiasis skaitytuvas 201 puikiai tinka įvairioms laikmenoms, įskaitant knygas, buhalterines knygas ir trapius dokumentus, – tokios galimybės itin vertingos valstybinėse įstaigose, bibliotekose, statybų pramonėje ir įvairiuose biuruose.

Papildykite savo DR skaitytuvo galimybes nepertraukiamo nuskaitymo funkcija

Vieninga „Canon imageFORMULA“ skaitytuvų ir plokščiojo skaitytuvo 201 jungtis įgalina geriau valdyti nuskaitymo darbus optimizuojant ADF ir plokščiojo fiksavimo funkciją vienoje operacijoje. Be jokių sunkumų galite nuskaityti įvairių formatų dokumentus į vieną failą, o tada siųsti jį į įvairias paskirties vietas kaip el. paštas, aplankai ir populiarios duomenų tvarkymo programos. Dėl išmanios skaitytuvų komunikacijos prijungtas A3 plokščiasis skaitytuvas pradės nuskaitymą, jei aptiks, kad DR skaitytuvo tiektuve nėra popieriaus.

Geresnis valdymas naudojant pažangiojo vaizdo apdorojimo funkciją

Plokščiasis skaitytuvas 201 naudoja įvairias pažangias vaizdo apdorojimo funkcijas, įskaitant išmanųjį atmosferinio apšvietimo atšaukimo režimą, kuriuo naudotojai gali nuskaityti aukštos kokybės vaizdus atidarę dangtį. Šis režimas padeda dirbti našiau, kai reikia greitai nuskaityti didelius dokumentų kiekius. Be to, jis naudoja ir DR skaitytuvo vaizdo apdorojimo funkcijas kaip automatinis puslapio dydžio aptikimas, įstrižumo šalinimas bei „MultiStream“, ir taip padeda nuskaityti visus dokumentus vienodai kokybiškai.

Kompaktiškas, stilingas ir tvirtas

Plokščiasis skaitytuvas 201 pasižymi plonu, grakščiu ir kompaktišku dizainu, o jo apimtis vos truputį didesnė už A3 popieriaus lapą. Todėl jį paprasta ir ilgam laikui pastatyti ant darbo stalo, ir padėti saugoti, kai nenaudojamas.

  • * DR-M160, DR-6030C, DR-6050C, DR-7550C, DR-9050C, DR-X10C (numatytas suderinamumas su būsimais įrenginiais)
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus