Rinkitės:

Canon DR-C225

9706B003

Pranašumai

  • Aptakus, kompaktiškos konstrukcijos įrenginys su unikaliu vertikaliu J formos popieriaus tiekimo keliu
  • Dėl intuityvių funkcijų paprasta ir lengva nuskaityti
  • Spartus dvipusis nuskaitymas: iki 50 atv./min. 300 tšk./col. raiška
  • Visas programinių priemonių rinkinys visoms nuskaitymo reikmėms
  • „Windows“ ir „Mac“ operacinėms sistemoms pritaikytas hibridinis modelis

Ypatybės išsamiai

Kompaktiškas profilis, unikalus dizainas

Skaitytuvas DR-C225, jungiantis unikalų dizainą ir naujoviškas funkcijas, suteikia galimybę atlikti nuskaitymo darbus už prieinamą kainą, bet neaukojant kokybės ar našumo. Dėl vertikalaus popieriaus tiekimo J formos keliu skaitytuvo DR-C225 pagrindas yra vienas mažiausių savo klasėje. Jei yra nedaug vietos, DR-C225 galima pristumti prie pat galinės sienos arba pastatyti ant prekystalio. Dėl galimos parinkties naudoti tiesų popieriaus tiekimo taką galima nuskaityti storas ar reljefines korteles, tad DR-C225 yra ypatingai įvairiapusiškas.

Greitas ir patikimas nuskaitymas

DR-C225 spalviniu režimu nuskaito įspūdinga iki 25 p./min. sparta (arba 50 atvaizdų per minutę dvipusiu režimu), o ultragarsinis dviejų lapų tiekimo atpažinimas užtikrina patikimą popieriaus panaudojimą.

Lengvas valdymas, puikūs rezultatai

Skaitytuve DR-C225 įdiegta daug naujoviškų funkcijų, kurios palengvina nuskaitymo procesą. „CaptureOnTouch“ sistemoje įdiegta visiškai automatinio režimo funkcija, kuri pagal dokumento turinį automatiškai pasirenka geriausias nuostatas. Dėl nuskaitymo vienu paspaudimu funkcijos sudėtingas užduotis galima atlikti per kelias sekundes. Kita naujoviška DR-C225 funkcija yra dokumento tiekimas priekine puse aukštyn, leidžiantis naudotojams tiekti dokumentus įprastoje padėtyje ir taip sutaupyti brangaus laiko.

Pertvarkyta programinė priemonė „CaptureOnTouch“

Dėl naujausių patobulinimų programa „CaptureOnTouch“ leidžia atlikti nuskaitymo užduotis dar paprasčiau ir intuityviau. Ši galinga ir įvairiapusiška nuskaitymo priemonė buvo perkurta naudojant pažingsninę piktogramomis valdomą vartotojo sąsają, leidžiančią naudotojams dar paprasčiau nei lig šiol nuskaityti, redaguoti ir išsiųsti savo dokumentus. Naudotojai gali sparčiai konvertuoti popierinius dokumentus į įvairių formatų failus (PDF, TIFF, JPEG, BMP, PNG ir „PowerPoint“). „CaptureOnTouch“ taip pat galima kuo puikiausiai naudoti kaip paprastą dokumentų tvarkymo priemonę, mat ji leidžia nuskaityti ir kurti PDF dokumentus su paieškos funkcija, įskaitant nesudėtingą teksto paiešką ir išgavimą. Be to, dokumentus galima nuskaityti į PDF/A failus – standartinį ilgalaikio archyvavimo formatą.

Galinga ir lanksti programinė įranga

DR-C225 komplektuojamas su galingos ir įvairiapusiškos, nestandartinės programinės įrangos paketu, padedančiu naudotojams dirbti dar efektyviau. Kartu su „CaptureOnTouch“ įtrauktos tokios našumą didinančios programinos kaip „Bizcard“, „OmniPage“, „Paperport“, „eCopy PDF Pro Office“ ir „PageManager“ („Mac“).

Nuskaitymas į internetinę aplinką

Naudodami įvairius paketinius įskiepius, galite nesunkiai nuskaityti dokumentus į savo mėgstamiausias dokumentų bei duomenų tvarkymui skirtas debesijos paslaugas, įskaitant „SugarSync“, „OneDrive“ ir „Dropbox“, o taip pat „Google Drive™“, „SharePoint“ ir „Evernote“.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus