Rinkitės:

Canon DR-C225W

a-1407140959

Pranašumai

  • Nuskaitykite per „Wi-Fi“ ryšį į stalinius ir „Mac“ kompiuterius, „iOS“ ir „Android“ įrenginius
  • Itin kompaktiškas įrenginys su unikaliu J formos tiekimo kelio dizainu
  • Spartus, iki 50 atv./min. nuskaitymas su „Wi-Fi“ ryšio funkcija
  • Visas programinių priemonių rinkinys visoms nuskaitymo reikmėms
  • Pažangios vaizdo apdorojimo funkcijos
  • Dėl intuityvių funkcijų paprasta ir lengva nuskaityti

Ypatybės išsamiai

Įvairiapusiškas nuskaitymas ir bendrinimas

DR-C225W su įtaisytąja „Wi-Fi“ funkcija užtikrina didesnį klientų pasitenkinimą ir leidžia sparčiai priimti sprendimus. Jis suteikia galimybę „iPad®“, „iPhone®“ ir „Android“ įrenginiais našiai paketais nuskaityti dokumentus tiesiai klientų aptarnavimo vietoje. Svarbius klientų duomenis galima sparčiai patikrinti ir iškart nusiųsti į debesijos paslaugų pagrindu veikiančias verslo darbo eigas ar informacijos valdymo sistemas, kur jie bus apdoroti greičiau. Įmonės gali per bevielį ryšį bendrinti DR-C225W tarp padalinių ar mažų biurų. Paprastas naudoti bevielio ryšio sąrankos įrankis leidžia sklandžiau pereiti iš prieigos taško režimo į stotelės (infrastruktūros) režimą ir atvirkščiai. DR-C225W taip pat pritaikytas naudoti per standartinę USB jungtį.

Kompaktiškas korpusas ir išvaizdus dizainas

Dėl unikalaus vertikalaus J formos dokumentų tiekimo kelio DR-C225W nuskaitymui reikalauja mažiau vietos ant stalo ar kito paviršiaus. Šį skaitytuvą galima patogiai pastatyti ant nedidelio siauro stalelio, palangės ar ribotos erdvės klientų aptarnavimo vietose.

Spartus, įvairiapusiškas nuskaitymas

DR-C225W padeda komandoms dirbti sparčiai ir našiai užtikrindamas spartų, iki 50 atv./min. dvipusį nuskaitymą „Wi-Fi“ ryšio režime.¹ 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas, turintis ultragarsinio dviejų lapų tiekimo atpažinimo funkciją, patikimai apdoroja įvairių dokumentų paketus. Pasirinktinis tiesaus tiekimo kelias leidžia paprastai nuskaityti tapatybės korteles, nuotraukas ir 3 m ilgio popieriaus lapus.

Pažangus atvaizdų apdorojimas²

DR-C225W turi pažangių atvaizdų apdorojimo funkcijų, įskaitant automatinį spalvų aptikimą, teksto tobulinimą ir perkreipimo korekciją. „MultiStream™“ technologija leidžia vienu metu kurti kelis atvaizdus skirtingais nuskaitymo režimais.

„CaptureOnTouch“

Mėgaukitės paprastesniu ir intuityvesniu nuskaitymu, kurį įgalina programinės įrangos „CaptureOnTouch“ pažingsninė, piktogramomis valdoma vartotojo sąsaja. Naujos, patobulintos funkcijos jums į rankas įduoda įvairių galingų, bet paprastai naudojamų dokumentų nuskaitymo bei redagavimo pajėgumų. Dirbant visiškai automatiniu režimu „CaptureOnTouch“ automatiškai parenka nuskaitomo dokumento turiniui tinkamiausias nuostatas.

Užduočių racionalizavimo programinė įranga

Kartu su DR-C225W gausite galingos nestandartinės programinės įrangos, padedančios padidinti darbo našumą dirbant staliniu kompiuteriu: „BizCard“, „PaperPort“ („Windows“), „OmniPage“, „eCopy PDF Pro Office“ ir „PageManager“ („Mac“). Taip pat našumą galite padidinti papildomais įskiepiais, skirtais „SharePoint“, „Evernote“, „SugarSync“, „OneDrive“, „Google Drive™“ ir „Dropbox“.

„CaptureOnTouch Mobile“

Ši nemokamai atsisiunčiama mobiliųjų įrenginių programėlė leidžia nuskaityti dokumentų paketus tiesiogiai į mobilųjį / planšetinį įrenginį, o taip pat turi pažangių atvaizdų apdorojimo funkcijų, kaip, pavyzdžiui, automatinis dokumento dydžio nustatymas, perkreipimo korekcija ir tuščių puslapių pašalinimas.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus