Rinkitės:

Canon imageFORMULA DR-G1100

8074B003
    • Palyginti
    • -
      +
    • Kaina: 3 944,60 €
  • Savybės

 
Efektyvus ir greitas skenavimas 
 
Dirbkite efektyviau su didelio našumo DR-GR1100 skeneriu. Šis skeneris gali nuskaityti iki 100ppm/200ipm tiek spalvotai, tiek juodai baltą paviršių. 
 
Šis aparatas su aukščiausia technologijapadės pasiekti aukščiausia greitį, net tuo momentu, kai yra nuskaitomos kelios nuotraukos vienu metu. 500 lapų kasetė užtikrins didžiausią našumą ir didelės skenerio kasetės, padės taupyti brangų laiką. 
 

Sukurtas patogiam naudojimui
 
Šio aparato DR-G1100 dizainas , užtikrina, kad  teikiami ir išimami dokumentai bus lengvai ir patogiai paimami net ir sėdimoje pozicijoje. Valdymo skydelis ir visi paspaudimai skirti vykdyti darbui yra suprojektuoti taip, kad būtų lengvai įžvelgiami ir prieinami. 

 

Aukštos kokybės dokumentų apdorojimas 
 
Stulbinamos rezultatas kiekvieną kartą, su naujos kartos DR-G1100 skeneriu. Šis aparatas pasižymi dirbtinio intelekto funkcionalumu.  Pažangi lapų išdavimo technologija, leidžia skeneriui ne tik aptikti ir ištiesinti dokumentą, bet kartu atlikti pakartotinį skenavimą. “Folio” rėžimas leidžia nuskenuoti dokumentus iki A1 formato. MultiStream funkcija leidžia sukurti dvigubos raiškos pavyzdžius, kad būtų patogu nuskaityti ir atpažinti dokumentus su OCR sistema, kurie yra baltai juodi ir spalvoti, skirti archyvavimui.  Taip pat Simbolių Pabrėžimo (Character Emphasisfunkcija padidina raišką, geresniam simbolių ir teksto atpažinimui. 

 
Pagerintas dokumentų valdymas
 
Pagerintos serijos dokumentų valdymo funkcijos, padeda padidinti skenavimo efektyvumą ir užtikrina geresnius rezultatus, nesvarbu ar tai daugybe skirtingų dokumentų tipų. Lygus lapo paėmimas užtikrina, sklandesnį ir saugesnį skenavimą, taip užtikrinant, kad lapas nepatirs jokių pažeidimų, ypač tai gali būti taikoma plono popieriaus dokumentams. Trigubo paėmimo funkcija, užtikrina galimybę patikimam dokumentų valdymui. DR-G1100 su aptikimo sensoriais padeda išvengti klaidų ir pažeidimų, su ultragarsiniu dvigubo paėmimo sensoriumi, kuris įspėja apie pasidvigubinusius dokumentus. 

 
Sukurtas dideliam ir ilgam darbui

 
Neatsižvelgiant į šio aparato dydį, DR-G1100 yra sukurtas moderniems verslams palaikyti kasdienius, didelius darbus, siūlydamas savo darbo našumą iki 25,000 nuskenavimų per dieną. Tai puikus įrankis įvairiems verslams, tiek pradedant mažomis įmonėmis, ir užsibaigiant tarptautinėms kompanijoms. 
 

Privalumai

 
1. Greitas spalvotas skenavimas iki 200ipm 

2. 500 lapų automatinis dokumentų paėmimas 

3. Patogus dokumentų paėmimas, įvairaus tipo dokumentams 

4. Priekinis dokumentų paėmimas su U-Formos praėjimu užtikrina patogų darbą 

5. Tvirtas aparato dizainas, užtikrina ilgaamžį ir ilgą kasdieninį darbą 

6. Didelės raiškos dokumentų atpažinimas ir apdorojimas

Gaminio specifikacijos

Sužinokite daugiau apie „Canon imageFORMULA DR-G1100“, jo funkcijas ir pajėgumus.

Scanning speed A4 (single sided)

Nuskaitymo sparta A4 formatu (vienpusis)

Automatic document feeder

Automatinis dokumentų tiektuvas

Scanning speed A4 (single sided)

Kasdienė nuskaitymo apimtis

A3

Dvipusis nuskaitymas A3 formatu

icon

Našus dokumentų paketų nuskaitymas

USB connection

Geresnė vaizdo kokybė

 

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus