Rinkitės:

Lazerinis spausdintuvas Canon i-SENSYS LBP7018C

4896B004

Pranašumai

  • Vietą taupantis dizainas
  • Lazerinis spausdinimas 4 p./min spalvotai ir 16 p./min nespalvotai sparta
  • Greitai pateikiamo pirmojo atspaudo technologijos
  • Taupo energiją
  • 2400 x 600 taškų colyje spausdinimo raiška
  • Lengvai keičiamos dažų kasetės

Pagrindiniai pranašumai

  • USB jungtisUSB jungtis
  • Aukšta spausdinimo kokybėAukšta spausdinimo kokybė
  • „Canon“ pažangi spausdinimo technologija„Canon“ pažangi spausdinimo technologija

Ypatybės išsamiai

Stilingas vietą taupantis dizainas

Dėl kompaktiško dizaino ir tylaus veikimo „i-SENSYS LBP7018C“ yra idealus stalinis spausdintuvas mažam arba namų biurui. Šis mažų matmenų greitai pradedantis veikti prieinamos kainos lazerinis spausdintuvas užtikrina išskirtinės kokybės spalvinį spausdinimą.

Greitai pradeda spausdinti

Kai prireiks spausdinti – neteks laukti, nes įrenginyje įdiegtos „Canon“ greito pirmojo atspaudo gavimo technologijos. Spausdintuvas nespalvotai spausdina iki 16 p./min, o spalvotai – iki 4 p./min sparta. Be to, pirmasis vienspalvis atspaudas pateikiamas vos per 13,6 s – išties greit sulauksite.

Nuostabūs atspaudai – ir spalvoti, ir nespalvoti

Išsiskirkite iš kitų puikios kokybės spaudiniais. Dėl iki 2400 x 600 taškų colyje spausdinimo raiškos pastebėsite, kaip pagerėjo atvaizdų detalumas, tekstas tapo dar ryškesnis, o pilki tonai dar tolygesni. „Canon“ patobulinta atvaizdų apdorojimo technologija ir naujoviški S tipo dažai užtikrina puikiausią spalvotų atspaudų kokybę.

Dėl mažų energijos sąnaudų mažiau išlaidų

Efektyvesnis spausdintuvo „i-SENSYS LBP7018C“ energijos vartojimas leis sutaupyti pinigų ir ne tik sumažinti išlaidų, bet ir išmetamų anglies oksidų kiekį. Bendrovė „Canon“ įsipareigojusi gaminti kuo ekologiškesnius produktus. Šiam spalviniam lazeriniam spausdintuvui suteiktas Energijos žvaigždės sertifikatas. Jo tipinės energijos sąnaudos (TEC) yra vos 0,5 kWh ir miego režimu jis vartoja tik 1,1 vato. Taigi šis spausdintuvas yra vienas ekonomiškiausių klasėje.

Lengva naudoti ir prižiūrėti

Šį spausdintuvą labai paprasta įdiegti ir valdyti. Lengva pakeisti dažų kasetes, o dėl specialių triukšmą slopinančių savybių darbo aplinka yra tylesnė ir malonesnė, taigi lengvai susikaupsite darbui. Galite būti tikri, kad patogi „Canon“ CAPT spausdintuvo tvarkyklė leis sutaupyti laiko ir išgauti išskirtinius spalvotus atspaudus.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus