Rinkitės:

Canon i-SENSYS LBP7100Cn

6293B004

Pranašumai

  • Profesionalaus lygio kokybės A4 spalvinis spausdinimas
  • Aptakaus, kuklaus dizaino spausdintuvas puikiai tinka smulkiesiems verslininkams
  • Puikiai tinka dalytis mažose darbo grupėse
  • 14 p./min. nespalviniu ir spalviniu režimu
  • Iki 1200 x 1200 tšk. / colyje spausdinimo raiška
  • Daugiafunkcės spalvoto rašalo kasetės

Pagrindiniai pranašumai

  • USB jungtisUSB jungtis
  • Naudokitės ir dalykitės tinkleNaudokitės ir dalykitės tinkle

Ypatybės išsamiai

Nuolat spausdinkite aukščiausia kokybe

Maži biurai ir darbo grupės gali daryti profesionalaus lygio kokybės A4 spalvinius lazerinius spaudinius. Spausdintuvas „LBP7100Cn“ veikia 1200 x 1200 tšk. / colyje spausdinimo raiška, todėl puikiai tinka kurti aukštos kokybės spalviniams spaudiniams parduoti ir rinkodarai arba dokumentams su kokybiškais piešiniais bei aiškiu tekstu. Naudojant spausdintuvą „LBP7100Cn“ paprasta nuolat pasiekti įspūdingų rezultatų, nes išvengiama išlaidų svarbioms spausdinimo paslaugoms pirkti iš kitų įmonių.

Kompaktiškas ir patogus dizainas

Aptakios, kuklios formos spausdintuvas „LBP7100Cn“ sklandžiai įsilieja į biurų aplinką. Dėl savo kompaktiškumo šis stalinis spausdintuvas lengvai tilps ten, kur svarbu taupyti vietą. Dėl šiuolaikiško dizaino ir tylaus veikimo šį įrenginį galima statyti klientų aptarnavimo erdvėse.

Paprasta dalytis dėl tinklo parengties

Įrenginys „LBP7100Cn“ pritaikytas naudotis asmeniškai arba dalytis mažose darbo grupėse per įtaisytą tinklo sąsają. Nuotolinė naudotojo sąsaja (RUI) suteikia naudotojams ir administratoriams galimybę stebėti ir valdyti įrenginio būseną iš savo žiniatinklio naršyklių.

Taupykite laiką ir dirbkite našiau

14 p./min. nespalvinis ir spalvinis spausdinimas padeda sparčiau užbaigti svarbias ar skubias užduotis. „Canon“ spartaus pirmojo spaudinio technologija pagreitina perjungimą iš miego būsenos, todėl nebereikės gaišti brangaus laiko laukiant, kol spausdintuvas įšils. 150 lapų kasetė sumažina poreikį pildyti atsargas, todėl nereikia pertraukti darbo ir nemenkėja našumas.

Paprastas valdymas ir priežiūra

Universalių kasečių sistema sumažina priežiūros poreikį ir užtikrina nuolatinį aukštos kokybės spausdinimą. Norint dar labiau sutrumpinti priežiūrai skirtą laiką, galima naudoti didesnio našumo juodų dažų kasetę. Tiesiog pakeiskite kasetę, kurioje yra dažomųjų miltelių, būgnelis ir valymo įrenginiai, ir spausdintuvas bus kaip naujas. Kasetes pakeisite paprastai, greitai ir švariai, nes jas patogu įdėti iš priekio.

Darbas mažomis sąnaudomis ir taupant energiją

Spausdintuvas „LBP7110Cw“ miego būsenos suvartoja vos 0,9 vato energijos. Jis turi „Energy Star“® sertifikatą, o jo TEC* (įprastinių energijos sąnaudų) įvertis yra geriausias rinkoje, tad galite siekti savo tikslų aplinkosaugos ir tvarumo srityse bei sumažinti darbo sąnaudas.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus