Rinkitės:

Canon IMAGEPROGRAF PRO-300

4278C009

„imagePROGRAF PRO“ spausdinimo technologija ir aukščiausio lygio programinė įranga užtikrina efektyvų ir tikslų spausdinimo procesą. Visada.

UŽTIKRINTAS SPAUSDINIMAS. VISADA.

Pasiekite kitą spausdinimo lygį – pasirinkite šį dailų kompaktišką profesionalų lygmens A3+ formato spausdintuvą iš serijos „imagePROGRAF PRO“, ir jis atlygins jums sodriomis, ryškiomis ir išskirtinės galerijų kokybės nuotraukomis – kiekvieną kartą.
Profesionali spausdinimo kokybė lengvai pasiekiama su kompaktišku A3+ formato spausdintuvu imagePROGRAF PRO-300.

Maži matmenys, didelis potencialas

Šis stilingas ir kompaktiškas A3 formato spausdintuvas yra mažesnis už „PIXMA PRO-10S“, bet taps visos jūsų kūrybinės produkcijos pagrindu, kai „Wi-Fi“ arba eterneto ryšiu lengvai jį prijungsite prie asmeninio arba „Mac“ kompiuterio.

Galerijos kokybės spausdinimas neperjungiant rašalo

Pasiekite profesionalių rezultatų ant įvairiausių iki A3+ formato laikmenų per ypač trumpą laiką – tai įmanoma, nes nereikia perjungti rašalo.

Spausdinkite be paraščių ant įvairiausių laikmenų

Be paraščių galima spausdinti ant blizgaus ar meno kūriniams skirto popieriaus, taip pat galima spausdinti pasirinktinio ilgio iki 990,60 mm panoraminius vaizdus.

Platesnė spalvų gama didesnei gelmei

10 pigmentinio rašalo LUCIA PRO rašalinių užtikrina išskirtines spalvas, o specialus „Chroma Optimiser“ rašalas sumažina bronzavimą ir nuostabiai perteikia atspalvius.

3 col. spalvotas LCD meniu ekranas

Aiškiame ir šviesiame ekrane galima greitai pasiekti spausdintuvo meniu ir funkcijas, kad galėtumėte akimirksniu susekti spausdintuvo funkcijas, rašalo lygį ir popieriaus nustatymus.

Išskirtinės kokybės vienspalvis spausdinimas

imagePROGRAF PRO-300 matinis juodas rašalas padeda ant meno kūriniams skirto popieriaus kurti išraiškingesnius vienspalvius vaizdus, kuriuose juoda yra gilesnė ir ryškesnė.

Tikslus vaizdo ekrane išspausdinimas – kiekvieną kartą

„Canon“ programinė įrangą ir priedas „Professional Print & Layout“ užtikrina naują spalvų derinimo lygį, todėl galėsite būti ramūs dėl savo darbų kokybės.

Greitas, aukštos kokybės spausdinimas

„Canon“ procesorius L-COA PRO lengvai susitvarko su dideliais vaizdo duomenimis ir labai greitai bei tiksliai apskaičiuoja, kur tiekti rašalą, kad sukurtų aukštos kokybės rezultatus be jokių kompromisų.

Nemokamas priedas ir programinė įranga „Professional Print & Layout“ (PPL)

PPL priedas veikia kaip atskira programinė įranga arba prie „Canon“ vaizdo apdorojimo programinės įrangos „Digital Photo Professional“ arba „Adobe Photoshop“ ir „Lightroom“.

CANON IMAGEPROGRAF PRO-300

  • Spausdinimas be rėmelio - A3+ formatas be paraščių
  • 3,0 col. - LCD EKRANAS
  • 10 - ATSKIRŲ RAŠALINIŲ
  • Spalvų optimizatorius - „CLEAR INK“
  • Ilgaamžis -PIGMENTINIS RAŠALAS
  • „Wi-Fi“ ir eterneto - PRIJUNGIAMUMAS
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2024. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus