Rinkitės:

Klientai

Telia Lietuva
UAB Orgsis įdiegtas „follow-me“ spausdinimo sprendimas suteikė galimybę stebėti visus spausdinimo įrenginius bei jų naudojimą, leido dvigubai sumažinti įrenginių skaičių „Telia Lietuva“ ofisuose ir išvengti pasimetusių ar netyčinių spaudų. Esame patenkinti teikiamos paslaugos kokybe ir bendradarbiavimu. Patricijus Cvizonas, Skaitmeninių darbo vietų vadovas
LAWIN
Turbūt numanote, kad advokatų kontora naudoja labai daug popieriaus. Mums reikėjo sprendimo, kuris padėtų priskirti spausdinimo kaštus tam tikriems projektams ir visiškai išlaisvintų mus nuo kasdienių rūpesčių. „Orgsis“ puikiai išsprendė šią užduotį.
Nomeda Kemeklienė, Finansų ir administracijos direktorė
SWEDBANK, AB
Esame patenkinti partneryste, kuri užtikrina efektyvų banko ir jo padalinių darbą bei padeda tiksliai paskirstyti spausdinimo kaštus organizacijos viduje.
Gediminas Misevičius, IT Logistikos ir bankomatų aptarnavimo departamento vadovas
AB DFDS SEAWAYS
“UAB Orgsis” pateikti “Canon” sprendimai eliminavo su spausdintuvais susijusius incidentus. SLA įsipareigojimų vykdymas viršija visus lūkesčius. Džiaugiamės suradę patikimą partnerį. Paulius Kryževičius, IT Skyriaus vadovas
MODUS GROUP
Savo partneriams keliame itin aukštus reikalavimus. Turėdami geriausius specialistus, „Orgsis“ teikia inovatyviausius ir profesionaliausius sprendimus rinkoje, taip nuimdami nuo mūsų visus biuro rūpesčius, susijusius su spausdinimo įrenginių valdymu. Mes tai vadiname Vertinga Partneryste. Vytautas Vasiliauskas, IT paslaugų teikimo vadovas
SICOR Biotech, UAB
Turime koncentruotis ties aukštosiomis technologijomis ir mokslo inovacijomis, todėl daugelį techninių biuro klausimų patikėjome profesionalams.
Audrius Tutlys, Country Manager of TEVA Lithuania
PIENO ŽVAIGŽDĖS, AB
Esame didelė bendrovė, tiekianti produkciją visai Lietuvai ir už jos ribų. „Orgsis“ mums padeda valdyti dokumentų srautus, ypač džiaugiamės didelio srauto automatiniu sąskaitų spausdinimo sprendimu pardavimo skyriuje. „Canon“ – įranga, kurią naudojame, „Orgsis“ – kompanija, kuria pasitikime.
Tadas Brasas, IT vadovas
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas
Mūsų kasdieniame darbe itin svarbu kokybiška ir pažangiausia dokumentų apdorojimo ir susisteminimo biuro technika. Naudodamiesi „Orgsis“ paslaugomis galime užtikrinti, kad darbai mūsų bendrovėje vyktų greitai ir sklandžiai.
Oleg Petruška, Kompiuterinių sistemų administratorius
Draudimo bendrovė „If“
Kai savo bendrovėje su „Orgsis“ įdiegėme „Canon“ sprendimus, biure sumažėjo rutinos, dokumentus tvarkome greičiau ir paprasčiau. Rezultatu esame patenkinti.
Ramūnas Mockus, IT technikas
KPMG Baltics, UAB
„Bendrovės „Orgsis“ įdiegti „Canon“ sprendimai yra profesionalūs ir patikimi bei puikiai atitinka mūsų kompanijos poreikius.“ Raimondas Lukšas, IT vadovas
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus