Rinkitės:

Therefore

Kas yra informacijos ir dokumentų valdymas?


„Orgsis“ atstovaudama „Canon“ korporaciją Lietuvoje, siūlo inovatyvią ir pažangia Therefore™ dokumentų valdymo sistemą (DVS). Ši sistema yra sukurta padėti darbuotojams pakelti darbo našumą ir supaprastinti biurokratinį darbą, kartu palengvinant administracines užduotis. Geresnius rezultatus galima pasiekti skaitmenizuojant jūsų turimą informaciją ir automatizuojant darbo eigą, išvengiant daug bereikalingų atspausdintų dokumentų ir sunkaus darbo procesų valdymo. Galų gale, informacijos skaitmeninimas ir darbo eigos automatizavimas leis greičiau, našiau ir efektyviau panaudoti įmonės resursus.

Šiais laikais, verslo aplinkoje yra būtinybė turėti saugias ir laisvai prieinamas dokumentų valdymo sistemas bei serverius. Kaip jau yra žinoma, tradiciniai informacijos laikymo, platinimo ir organizavimo metodai yra pakankamai neveiklūs, kadangi saugomų dokumentų kiekis įmonėse siekia milžiniškus skaičius, dėl ko juos lengva pamesti ir sunku atsirinkti. Pritaikant dokumentų valdymo sistemas yra lengviau sumažinti turimus dokumentų kiekius ir rankinį darbą, taip padidinant dokumentų kontrolę, informacijos atsekamumą, nepriklausomai nuo įmonės dydžio.

Popieriaus mažinimas


Paliekant atspausdintą, svarbią informaciją yra svarbu žinoti, jog informcaija yra lengvai pametama, pavogiama ir pažeidžiama. Be šių dalykų, prisideda ir kaštų valdymas, kadangi atspausdintų dokumentų laikymas ir nešiojimas naudoja daug brangaus laiko ir resursų. Taip pat galima paminėti, jog spausdinant dokumentus yra naudojamas popierius, toneris ir kitos eksploatacinės medžiagos, kuris neigiamai veikia mūsų šiuolaikinį pasaulį ir aplinką. Dėl šios priežasties, šis spendimas siūlo vietos, laiko ir pinigų taupymą bei aukštesnį organizuotumą jūsų įmonėje, pasitelkdamas daugybę konfiguruojamų Therefore™  sprendimo funkcijų. Sumažinkite nereikalingas išlaidas įmonėje ir padidinkite darbo eigos procesų kontrolę ir našumą.

Informacijos pasiekiamumas


Informacija yra naudinga tik tada, kai yra lengvai pasiekiama ranka ir prieinama iš bet kurios pasaulio vietos. Skaitmenizuotą, įprasto formato, centralizuotą informaciją yra lengviau pasiekti ir valdyti, dėl šios priežasties Therefore™  sistema siūlo centralizuotus serverius, kurie leidžia lengviau pasiekti reikiamą informaciją iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo laiku ir užtikrina, jog serveriai yra ypatingai apsaugoti ir sunkiai pažeidžiami

Lengvai naudojamas, administruojamas ir konfiguruojamas


Therefore™  naudotojo panelė leidžia lengvai naudotis varotojo langu, kadangi yra pritaikytas modernus, standartinis stilius, kuris leidžia paprasčiau suprasti ir naudotis pradedantiesiems vartotojams, nuo pat pradžių. Dokumentai yra kaupiami Therefore™  sistemoje, kuri gali būti pritaikyta pagal vartotojo poreikius.

Kodėl informacijos ir dokumentų valdymas yra svarbus?

Lengvai valdoma informacija


Pasitelkiant įvairius metodus, tiek popieriniai, tiek elektroniniai dokumentai gali būti lengvai įsaugomi ir kaupiami Therefore™  sistemoje. Popieriniai dokumentai gali būti lengvai nuskenuojami tiesiai į sistemą, naudojant Therefore™  Capture Client arba pasitelkiant trečiųjų šalių skenavimo sprendimus, tokius kaip IRIS arba Kofax ir integruojant juos kartu į vieną bendrą dokumentų ekosistemą. Naudojant Therefore™  Capture Client, dokumentai gali būti indeksuojami naudojant barkodus, įskaitant ir 2D barkodus, arba pasitelkiant šabloninį OCR. Skaitmenizuoti dokumentai taip pat gali būti lengvai įtraukiami į Therefore™  sistemą rankiniu būdu, paprasčiausiai įtempiant, įkeliant, pasitelkus jūsų naudojamas naršykles arba suintegruojant su OCR sistema, kuri leistų automatizuoti dokumento skaitmenizavimą ir patekimą, į Therefore™  sistemą.


Optimizuokite procesus

Automatizuota darbo eiga pasitelkiant Therefore™,  leis išvengti bereikalingų klaidų ir lengviau valdyti įmonės procesus. Darbo procesai taip pat gali būti vykdomi net fiziškai nebūnant darbo vietoje. Toki dokumentai kaip ataskaitos arba el.laiškai gali būti vizuojami, patvirtinami būnant už darbo ribų, pasitelkiant interneto naršykles ir mobiliuosius telefonus bei programėles ir taip užtikrinti, jog įvairūs įmonės procesai nebus stabdomi.

Duomenų saugojimas ir kaupimas


Therefore™   leidžia naudoti įprastą ir atsarginį serverį, kurie yra centralizuoto valdymo, o tai leidžia pasiekti tam tikrus dokumentus, tam tikram segmentui darbuotojų, dėl šios priežasties informacija išlieka apsaugota. Therefore™  yra patikima archyvavimo sistema, kuri užtikrina, kad informacija bus lengvai pasiekta, net ir po kelerių metų.

Pritaikytas sprendimas jūsų verslui


Therefore™  sistema yra konfiguruojama pagal įmonės poreikius. Dėl šios priežasties sistema lengvai leidžia padidinti vartotojų kiekį, nuo vieno iki šimto vartotojų, paprasčiausiai pasitekiant sistemos licensijų pakeitimus. Įvairiems vartotojams ir licenzijų naudotojams siūlome pritaikoma ir modifikuojama sistemą, pagal naudotojų norus.

Lankstus mobilusis prisijungimas


Therefore™  sistema leidžia vartotojams pasiekti dokumentus ir įsitraukti į darbo procesus net fiziškai nebūnant darbo aplinkoje, pasitelkdami mobiliąją aplikaciją, naršyklę. Therefore mobilioji aplikacija yra paremta ir pritaikyta iOS ir Android platformos naudotojams. Therefore™  Web Access funkcija leidžia vartotojams vizuoti, koreguoti, įsaugoti dokumentus į Therefore™  sistemą, naudojant įprasta naršyklę. Naudotojai taip pat gali išsiimti reikiamus dokumentus būdami ne ryšio zonoje, koreguoti juos ir vėliau sinchonizuoti su įmonės serveriais.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2024. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus