Rinkitės:

KOFAX

Apie KOFAX ReadSoft Online

Tai optinė teksto atpažinimo OCR sistema, skirta sąskaitų faktūrų apdorojimui ir atpažinimui. Ji paremta “Cloud” (debesų) platforma, kuri leidžia prisijungti prie sąskaitų faktūrų apdorojimo sistemos nuotoliniu būdu, kas sumažina įmonės išlaidas ir kitus naudojamus resursus, reikalingus atlikti šiam darbui. Kofax ReadSoft Online yra aukščiausio lygio programa, nes leidžia vartotojams orientuotis į norimą rezultatą, išskiriant tikslinius duomenis, ir lyginant su kitomis dokumentų apdorojimo sistemomis, kurios yra linkusios nuskaityti visus dokumentus ir taip be reikalo sunaudoti didelius kiekius įmonės resursų, ReadSoft Online turi didelį pranašumą.

KOFAX privalumai

Padidinkite dokumentų apdorojimo tikslumą. Gaukite tikslesnius, išgrynintus dokumentus, tikslesnį dokumentų auditą ir pasiekite konkretesnius finansinius skaičius. Kofax ReadSoft Online suteikia maksimalų konfidencialumą ir patikimumą jūsų laikomiems, apdorotiems dokumentams. Kofax - aukščiausio lygio dokumentų apdorojimo sistema, nes naudoja pažangiausias fiksavimo ir indentifikavimo technologijas. Ši sistema suteikia galimybę ne tik skaitmeninti informaciją, esančią dokumentuose, bet ir tam tikras sąskaitas faktūras validuoti, peržvelgti, atšaukti prieš pradedant ir baigiant apdoroti dokumentą.

Matoma ir aiški duomenų analizė

Su tam tikromis konfigūracijomis, ši sistema leidžia greitai peržvelgti dokumentus ir matyti dokumento būseną, kada buvo išsiųstas, kada apdorotas ir pan. Kofax ReadSoft Online leidžia lengviau centralizuoti buhalterinės apskaitos procesus ir matyti darbo rezultatus.

Padidinkite našumą ir pakelkite partnerystę į kitą lygį

Įmonės, kurioms už tiekiamas prekes ar paslaugas sumokama laiku, linkusios gražinti statistiškai iki 6% nuo apmokėtos sumos. Tam labai svarbu patikimai veikianti ir greitai sąskaitas apdorojanti sistema. ReadSoft Online leidžia padidinti sąskaitų faktūrų apdorojimo greitį iki 80%, tokiu būdu sąskaitos faktūros yra apdorojamos greičiau, pigiau ir paprasčiau.

Sumažinkite IT reikalavimus

Pašalinkite integracinį darbą iš savo IT infrastruktūros. Už jus sudiegsime mes, kadangi sistemos diegimas ir užbaigimas gali trukti keletą valandų, tai nereikalauja jokių papildomų lokalių serverių ar papildomų sistemai skirtų išlaidų. Taip pat sistemos įdiegimui, pagerinimui ir palaikymui, nereikia skirti begalios laiko. Turėsite prieigą prie naujausių ir pažangiausių technologijų ir sistemos versijų, kurios teikia greičiausius ir paprasčiausius dokumentų apdorojimo sprendimus jūsų verslui. “Cloud” platforma paremta sistema yra sukurta veikti ir apdoroti 24/7, dėl šios priežasties įmonės produktyvumas padidėja iki 4 kartų. Lanksti kainodara Pasirinkite jums tinkamiausią variantą. Sistemos kaina gali varijuoti priklausomai nuo sistemos pridėtinių dalių, tokių kaip centralizavimas, darbo eigos plėtimas ir pan. Kainodara yra sudaryta iš vienkartinio diegimo mokesčio ir kasmetinio palaikymo.

Susidomėjote? Susisiekite su licencijuotu “KOFAX” partneriu “Orgsis” ir pakelkite savo įmonės efektyvumą ir produktyvumą.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2024. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus