Rinkitės:

Canon i-SENSYS MF3010

5252B004

Sparčiai ir patogiai spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite neatsitraukę iš darbo vietos šiuo kompaktišku vienspalviu lazeriniu spausdintuvu. Jis puikiai tinka namams ir mažiems biurams, yra našus, paprastas naudoti ir taupo energiją.

Ypač kompaktiškas, modernus dizainas

Aptakus ir stilingas juodos spalvos daugiafunkcis lazerinis įrenginys MF3010 atlieka trijų prietaisų funkcijas. Tai aukštos kokybės vienspalvis spausdintuvas, skaitytuvas ir kopijuokis viename kompaktiškame prietaise. Šis spartus, ekonomiškos eksploatacijos žvilgsnį traukiantis kompaktiškas įrenginys lengvai telpa ant darbo stalo. Jis puikiai tinka darbui namų arba mažame biure naudotojams, kuriems reikia šio to daugiau nei spausdintuvo ir kurie nori sutaupyti laiko ir pinigų.

Paprastas naudoti

Dėl paprasto vertikalaus ekrano spausdintuvą MF3010 galima valdyti patogiai sėdint kėdėje. Taigi galite patogiai, be lūkuriavimo stoviniuojant, naudotis visomis aparato funkcijomis – sutaupysite laiko ir pastangų.

Kokybė ir sparta

Užtikrintai spausdinkite lazeriniu metodu profesionalų kokybės dokumentus iki 1200 x 600 taškų colyje patobulinta spausdinimo raiška. Spaudiniai pasižymi geresniu detalumu, ryškiu tekstu ir puikia grafika. Dėl 18 p./min. nespalvoto spausdinamo spartos nereikės ilgai laukti dokumentų. Be to, dėl „Canon“ greito pirmojo atspaudo pateikimo technologijų pirmas puslapis išspausdinamas per 7,8 sekundės.

Lankstus spalvinis nuskaitymas ir kopijavimas

Padidinkite darbo našumą su aukštos kokybės spalviniu skaitytuvu. Juo lengva nuskaityti ir kopijuoti dokumentus – iškart padidės produktyvumas. Nereikės ilgai laukti prie įrenginio, nes pirmoji kopija pateikiama greičiau nei per 12 sekundžių. Be to, galite nuskaityti tiesiai į elektroninį paštą arba naudodami priemonę „MF Toolbox“ sukurti PDF failus, kuriuose vykdoma paieška, kad galėtumėte greitai susirasti savo dokumentus ir nuotraukas.

Taupykite energiją ir sumažinkite išlaidas

Tikrai ekonomiškas įrenginys MF3010 pasižymi išskirtiniu energijos taupymu ir tokiu pat geru našumu – taigi sutaupysite pinigų ir sumažinsite išmetamų anglies oksidų kiekį. Šis daugiafunkcis įrenginys atitinka Energijos žvaigždės reikalavimus: jo tipinės energijos sąnaudos (TEC) yra 0,6 kWh. Miego režimu sunaudojama vos 1,4 vato energijps.

Kasetė „viskas viename“

Siekiant užtikrinti aparato eksploatavimą be techninės priežiūros ir visada aukštą atspaudų kokybę, visos svarbiausios dalys buvo sudėtos į vieną kompaktišką kasetę. Ši kasetė su dažais, būgno ir valymo mazgais švariai pakeičiama per kelias sekundes. Naudokite autentiškas „Canon“ lazerines kasetes, ir daugiafunkcis įrenginys bus kaip naujas.

i-SENSYS MF3010

  • Stalinis vienspalvis lazerinis universalus įrenginys: spausdina, kopijuoja ir nuskaito
  • Modernus žvilgsnį traukiantis dizainas
  • Patogus vertikalus ekranas
  • 18 p./min sparta, pirmojo spaudinio pateikimo trukmė – 7,8 sek.
  • Taupo energiją
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus