Rinkitės:

MAXIFY MB2150

0959C034

Pranašumai

  • Spartus spausdinimas : 19 v./min. vienspalvis, 13 v./min. spalvotas
  • Veikimas „Wi-Fi“ tinkle, kad būtų galima tiesiogiai spausdinti iš mobiliųjų įrenginių
  • Spausdinimas iš debesijos paslaugų ir skenavimas jas
  • Rašalo išeiga: 1 200 vienspalvių ir 900 spalvotų puslapių
  • Nuolatinis produktyvumas: 250 lapų talpa ir 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon „MAXIFY MB2150“ serija“ atidžiau

Didelė talpa, aukšta kokybė


Lankstus spausdintuvas, skeneris, kopijavimo ir fakso aparatas namų biurams, kuriems reikalingas puikios kokybės vienspalvis ir spalvotas spausdinimas už maža vieno puslapio kainą. Didelį 250 lapų popieriaus tiektuvą ir 50 lapų automatinį dokumentų tiektuvą turinčios „Canon MAXIFY MB2150“ serijos spaudiniai pasižymi gyvomis spalvomis ir ryškiu tekstu, nes jos gaminiuose naudojamas žymekliams ir trinčiai atsparus DRHD rašalas. „Canon MAXIFY MB2150“ serijos gaminiai išspausdina A4 formato lapą didele 19 v./min. sparta, jei spausdinamas vienspalvis, ir 13 v./min. – spausdinant spalvotai, o pirmasis puslapis pradedamas spausdinti vos per 6 sekundes.

Ekonomiškas naudojimas


Nuo itin mažų, vos 0,2 kWh (TEC), energijos sąnaudų iki po vieną keičiamų didelės išeigos spalvoto rašalo kasečių – svarbiausia yra ekonomiškumas. Juodo rašalo kasečių ISO išeiga yra 1 200 puslapių, o spalvoto rašalo – 900 puslapių, todėl darbas yra pertraukiamas rečiau. Pasirinkus 4 spalvų rašalo rinkinį, spausdinimas tampa dar ekonomiškesnis.

Produktyvus ir paprastas naudoti


Dvipusis spausdinimas ant įvairaus formato ir tipo popieriaus – nuo paprasto A4 formato popieriaus iki etikečių, vokų, fotopopieriaus ir netgi dvipusių ID kortelių kopijų – viskas, kad įprasti biuro darbai vyktų lengvai. Siekiant produktyvumo, supaprastintas šių spausdintuvų naudojimas: skenavimo, kopijavimo ar faksavimo funkcijos lengvai pasiekiamos per „Canon MAXIFY MB2150“ serijos 6,2 cm (2.5”) TFT spalvotą ekraną.

Spausdinimas per išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir debesijos paslaugas


„Google Cloud Print“, „Apple AirPrint“ („iOS“), „Mopria“ ir „Canon PRINT“ – palaikomos visos šios programos, taip pat palaikomas spausdinimas iš debesijos serverių ir net dokumentų skenavimas ir įrašymas naudojant populiariąsias debesijos paslaugas, įskaitant „Google Drive“, „Dropbox“, „Evernote“, „OneNote“, „OneDrive“ ir „Concur“. Dėl prieigos taško režimo išmanieji įrenginiai prie spausdintuvo gali prisijungti net be „Wi-Fi“ tinklo.

Stebėjimo ir priežiūros galimybė


Naudojant IP adresų filtravimą, galima suteikti prieigos tesies tik tam tikram skaičiui naudotojų, o su SMTP palaikymu galima saugiai skenuoti į el. paštą biuro tinkle. Sistemų administratoriai gali greitai ir lengvai sukonfigūruoti spausdintuvą ir apriboti tam tikrus veiksmus, pvz., nuskaitymą į USB.

Paprasta integracija tinkle


Sistemų administratoriai tikrai įvertins „Canon MAXIFY MB2150 serijos“ įrenginių suderinamumą su paprasto tinklo stebėjimo protokolu (SNMP), dėl kurio šis įtaisas lengvai valdomas ir integruojamas į esamus biuro tinklus. Su SNMP galima naudoti įvairias priežiūros stebėjimo funkcijas, pvz., stebėti rašalo lygį, klaidų būseną ir puslapių skaičių.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2024. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus