Rinkitės:

Canon PIXMA MG2550

8330B006

Pranašumai

 • Kompaktiškas daugiafunkcis įrenginys namams: spausdina, kopijuoja ir nuskaito
 • Stilingas dizainas ir visiškai balta apdaila
 • Aukštos kokybės spaudiniai iki 4800 tašk./colyje raiška ir naudojant kasečių technologiją FINE
 • Pasirinktinai įsigyjamos XL kasetės išspausdina daugiau už mažesnę kainą
 • Automatinio maitinimo įjungimo funkcija įjungia spausdintuvą pradėjus spausdinti; automatinio maitinimo išjungimo funkcija išjungia spausdintuvą, kai jis nenaudojamas

 

Pagrindiniai pranašumai

 • Patogu ir paprasta pakeisti Patogu ir paprasta pakeisti
 • Didelės raiškos nuotraukų spausdinimas Didelės raiškos nuotraukų spausdinimas
 • Nuskaitymas didele raiška Nuskaitymas didele raiška
 • Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas Pasirinktinai įsigyjamas didelio našumo rašalas
 • Kūrybinės programinės įrangos rinkinys Kūrybinės programinės įrangos rinkinys
 • Išmanusis spausdinimas iš žiniatinklio Išmanusis spausdinimas iš žiniatinklio
 • Įsijungia pradėjus spausdinti Įsijungia pradėjus spausdinti
 • Beveik begarsis spausdinimas namuose Beveik begarsis spausdinimas namuose
 

Ypatybės išsamiai

Kompaktiškas ir stilingas daugiafunkcis įrenginys

Šis spartus daugiafunkcis įrenginys puikiai tinka kasdienio spausdinimo, nuskaitymo bei kopijavimo reikmėms ir naudoja FINE kasečių sistemą, užtikrinančią aukštą nuotraukų ir dokumentų kokybę. Dėl kompaktiško ir stilingo dizaino jis užima mažiau vietos, be to, nereikia gaišti laiko pildant popieriaus atsargas ir keičiant rašalą.

Spartus ir kokybiškas spausdinimas

Dėl FINE kasečių sistemos su min. 2 pl dydžio lašeliais ir iki 4800 dpi spausdinimo raiška kuriami ypač detalūs spaudiniai. Įrenginys A4 dokumentus spausdina 8,0 atv./min. (nespalvotus) ir 4,0 atv./min. (spalvotus) ISO ESAT sparta, taigi spausdinamų dokumentų beveik nereikia laukti.

Sumažinkite rašalo išlaidas

Spausdinkite daugiau mažesnėmis sąnaudomis. Naudojant XL FINE kasetes galima išspausdinti daug daugiau puslapių, jas rečiau reikia keisti (tai labai paranku, jei spausdinate dažnai), be to, palyginti su standartinėmis kasetėmis, galima sutaupyti iki 30 % išlaidų nuo puslapio.

„My Image Garden“

Jungtinė programinė įranga, atverianti visas PIXMA teikiamas galimybes, siūlo nuotraukų tvarkymo ir spausdinimo, dokumentų nuskaitymo ir internetinių paslaugų naudojimo priemonių. Tokios pažangios funkcijos kaip veidų atpažinimas teikia galimybę paprastai naršyti visas kompiuteryje esančias nuotraukas (net ir tas, kurias patys jau seniai pamiršote) ir panaudoti jas naujiems, patraukliems spaudiniams.

Išmanus spausdinimas iš žiniatinklio

„Internet Explorer“ skirto papildinio „Easy-WebPrint EX“ automatinio iškirpimo funkcija leidžia iš žiniatinklio nesudėtingai pasirinkti ir spausdinti tik tai, ko reikia. Taip pat galite iškirpti atrinktą informaciją iš kelių žiniatinklio puslapių ir spausdinti ją viename lape arba įrašyti PDF faile.

CREATIVE PARK PREMIUM

Ši internetinė paslauga teikia galimybę atsisiųsti ir spausdinti nuotraukas, piešinius ir rankdarbių brėžinius, sukurtus tarptautiniu mastu pripažintų fotografų bei menininkų. Kurkite profesionaliai atrodančius sveikinimo atvirukus, kalendorius arba įspūdingus trimačius popierinius dirbinius.

Taupykite energiją

Jei spausdintuvas nenaudojamas nustatytą laiką, automatinio maitinimo išjungimo funkcija jį išjungia ir taip taupo energiją. Automatinio maitinimo įjungimo funkcija spausdintuvą vėl įjungia, kai pradedate spausdinti. Tylusis režimas gali gerokai sumažinti darbinį triukšmą, taigi namuose spausdinsite beveik be garso.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus