Rinkitės:

Canon DR-M140

5482B003AA

Privalumai

  • Kompaktiškas, universalios konstrukcijos su pasirenkamais popieriaus tiekimo keliais skaitytuvas
  • Sparčiai nuskaito spalvotai iki 80 atv./min. 300 taškų colyje raiška
  • Tvirta konstrukcija, nuskaito iki 6 000 puslapių per dieną
  • Aukštos kokybės atvaizdų apdorojimo funkcijos
  • Profesionalų programinių priemonių rinkinys, kuriame yra „eCopy PDF Pro Office“.
 

Detalesnė informacija

Mažas, bet našus

Dėl itin kompaktiškų matmenų „DR-M140“ natūraliai rinksis tie, kurių darbo erdvė ribota – intensyviai dirbančiuose biuruose, naudojimui ant siaurų prekystalių, priėmimo skyriuose ir klientų aptarnavimo vietose. Pasirinktinai nustatomas U formos lapų tiekimo mechanizmas nuskaitytus dokumentus iškelia pro įrenginio viršų. DR-M140 yra gana mažas, kad būtų galima patogiai laikyti stalčiuje, kai jis nenaudojamas.

Spartus nuskaitymas intensyviai dirbančioms grupėms ir skyriams

Įspūdingasis „imageFORMULA DR-M140“ visu pajėgumu nuskaito spalvotai iki 40 p./min. / 80 atv./min. 300 taškų colyje raiška, dėl to jis idealiai tinka reiklioms įmonėms, kuriose daug darbo su popieriniais dokumentais ir kur reikia ypatingo tikslumo atpažįstant dokumentų duomenis ir klasifikuojant failus.

Visas reikmes tenkinantis lankstumas

Pagamintas su tokia pat patikima popieriaus transportavimo sistema kaip ir jo pirmtakas, DR-M140 numatytas produktyviai nuskaityti 6 000 puslapių per dieną. Galima pasirinkti U formos arba tiesų popieriaus tiekimo kelią, todėl sklandžiai nuskaitomi įvairių rūšių popieriaus dokumentai, įskaitant korteles reljefiniu paviršiumi, storus ir plonus lapus ir iki 3 m ilgio dokumentus.

Patikimas popieriaus tiekimas

Dėl tvirto atskyrimo mechanizmo DR-M140 patikimai nuskaito kartu tiekiamus įvairaus formato ir svorio dokumentus. Ultragarsinė dvigubo tiekimo aptikimo sistema greitai aptinka netinkamai tiekiamus lapus, o dvigubo tiekimo atleidimo mygtukas leidžia ypatingais atvejais jį ignoruoti ir tęsti nuskaitymą, pavyzdžiui, nuskaitant voką ar dokumentą su prilipusiu pastabų lapeliu.

Aukštos kokybės atvaizdų apdorojimas

Įrenginyje DR-M140 įdiegtos naujausios atvaizdų apdorojimo funkcijos, visada užtikrinančios išskirtinės kokybės rezultatus. Tokios savybės kaip automatinis spalvų atpažinimas ir automatinis raiškos nustatymas užtikrina nuolatos aukštą atvaizdų kokybę, o funkcija „MultiStream“ leidžia suderinti veiksmų planą, užtikrinantį geresnį optinį rašto ženklų atpažinimą.

Pridėta programinė įranga didina produktyvumą

Prie „imageFORMULA DR-M140“ pridedamas rinkoje pirmaujančių programinių priemonių rinkinys. Jos leidžia nuskaityti įvairių formatų failus, įskaitant PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP ir „PowerPoint“. Be to, naudotojai gali siųsti failus tiesiai į tinklo aplanką ir į „SharePoint“. Programinė priemonė „CaptureOnTouch“ turi intuityvią naudotojo sąsają su visiškai automatinio režimo funkcija, užtikrinančia paprastesnį nuskaitymą ir lengvesnį dokumentų valdymą. Programinė priemonė „CapturePerfect“ turi galingus programinius nuskaitymo įrankius, leidžiančius sklandžiai nuskaityti dokumentų šūsnis. Taip pat pridėtos priemonės „Kofax VRS“ ir „eCopy PDF Pro Office“ – taigi pateikiamas visas profesionalų programinių priemonių rinkinys.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2024. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus