Rinkitės:

Canon DR-M1060

9392B003

Privalumai

  • Itin kompaktiškas A3 formato skaitytuvas
  • U formos ir tiesusis popieriaus kelias leidžia dirbti su įvairiais dokumentais
  • Našus nuskaitymas iki 120 atv./min. sparta
  • Priekinio tako dizainas užtikrina patogų popieriaus tiekimą
  • Galinga programinė įranga, įskaitant „Kofax VRS“
  • Galimybė nesunkiai prijungti pasirinktinius plokščiuosius skaitytuvus ir brūkšninių kodų modulį

Neįtikėtinai kompaktiškas

DR-M1060 yra stulbinančiai kompaktiškas A3 skaitytuvas: jis puikiai tinka bendrovių vidiniams padaliniams ar necentralizuotai valdomiems biurams, kuriuose nėra daug vietos, bet kuriems reikalingi A3 nuskaitymo pajėgumai. Naudotojams malonų įspūdį paliks parankiai ir patogiai veikiantys priekinis dokumentų tiekimas ir jų išvestis.

Patikimas ir įvairiapusiškas popieriaus naudojimas

U formos ir pasirenkamas tiesusis popieriaus kelias su tvirtu tiektuvo mechanizmu leidžia sklandžiai nuskaityti įvairių tipų laikmenas, įskaitant reljefines korteles, storas ar plonas laikmenas ir 3 m ilgio dokumentus. Naudojant pusiau sulenkto lapo režimą galima nuskaityti ir A1 formato dokumentus. DR-M1060 naudoja įvairias technologijas, užtikrinančias patikimą popieriaus naudojimą. Dvigubo tiekimo aptikimas ultragarsu padeda išvengti nuostolių nuskaitant atvaizdus, o dvigubo tiekimo nepaisymo (DFR) funkcija sumažina darbo trukdžių, nes leidžia naudotojams ypatingais atvejais nepaisyti sutrikimų ir tęsti nuskaitymo darbus.

Didelis nuskaitymo našumas

DR-M1060 yra itin našus, nes dvipusio nuskaitymo darbus atlieka labai didele iki 120 atv./min. (A4) sparta ir turi 60 lapų dokumentų tiektuvą. Nepaisant to, kad yra nedidelis, šis įrenginys pritaikytas dideliem, iki 7500 dokumentų per dieną darbo krūviams.

Visada tobulas vaizdo apdorojimas

Džiaukitės tobulu vaizdo apdorojimu padedant įvairioms DR-M1060 naudojamoms pažangioms vaizdo apdorojimo funkcijoms, kaip, pavyzdžiui, pažangus teksto tobulinimas, išgaunantis aiškius ir įskaitomus atvaizdus net iš išblukusių originalių tekstų. Papildomos funkcijos taip pat gerina vaizdo kokybę ir jo nuoseklumą, pvz., automatinis spalvų aptikimas, automatinis dydžio ir pakreipimo koregavimas, teksto padėties koregavimas ir pritaikytas spalvų šalinimas.

Pridėta programinė įranga didina produktyvumą

Programinė įranga „CaptureOnTouch“ leis nuskaityti sparčiai ir lengvai atliekant tiek specialias, tiek įprastines užduotis. Norint nuskaityti didesnius dokumentų paketus, puikiai tinka programinė įranga „CapturePerfect“, leidžianti naudoti kelių langų ir miniatiūrų rodinius, o taip pat tokias lanksčias parinktis kaip nuskaitymas į aplanką, į el. paštą ir į „SharePoint“. Prie DR-M1060 taip pat pridedamos programos „eCopy PDF Pro Office“ ir „Kofax VRS“ (su AIPE).

Pasirinktiniai priedai

Prie DR-M1060 pasirinktinai pridedami įvairūs priedai, leidžiantys išlaikyti aukštą našumo lygį. Naudodami pasirinktinius A4 ir A3 plokščiųjų skaitytuvų įrenginius, galite nuskaityti įrištas knygas, žurnalus ir trapias laikmenas. Šie per USB prijungiami dvipusio nuskaitymo plokštieji įrenginiai suderinami su DR-M1060 be jokių sunkumų ir leidžia laisvai taikyti tas pačias vaizdo tobulinimo funkcijas bet kokioms užduotims. Taip pat galima įdiegti 2D brūkšninių kodų modulį, kuris įgalina atpažinti QR, PDF417 ir „Data Matrix“ formatų brūkšninius kodus naudojant ISIS/TWAIN tvarkykles.

 

Susisiekite su "Canon" oficialiais atstovais

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus