Rinkitės:

Canon DR-M160II

9725B003

Privalumai

  • Savo klasėje didžiausia iki 120 atv./min. nuskaitymo sparta
  • Tvirta konstrukcija, leidžianti nuskaityti iki 7000 dokumentų per dieną
  • Pritaikytas „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ operacinėms sistemoms
  • Kompaktiškas ir labai produktyvus
  • Patikimas ir užtikrintas popieriaus tiekimas, taip pat pakartotinis bandymas atskirti popieriaus lapus

 

Sparčiai nuskaito didelių apimčių popierinius dokumentus

Didelių apimčių nuskaitymui sukurtas „imageFORMULA DR-M160II“ našiai nuskaito dokumentus iki 120 atv./min. sparta. Jis puikiai tinka OCR apdorojimui naudojant tiek „Windows“, tiek „Mac“ operacines sistemas.

Tvirta konstrukcija, spartus darbas

Tvirtos konstrukcijos skaitytuve įdiegtas įspūdingas 60 lapų tiektuvas, į kurį galima dėti maišytų dokumentų paketus, taip padidinant darbo našumą. DR-M160II konstrukcija leidžia ypač patikimai tiekti dokumentus ir atskirti įvairių rūšių laikmenas – nuo storų iki plonų lapų ir nuo reljefiškų kortelių iki trijų metrų ilgio dokumentų. DR-M160II skaitytuve, galinčiame nuskaityti iki 7000 puslapių per dieną, įmontuoti patvarūs tiekimo velenėliai ir tvirta popieriaus transportavimo įranga, tad šis įrenginys veikia ypač patikimai ir pakelia dideles apkrovas.

Sklandus popieriaus tiekimas

Dėl unikalios atskyrimo ir pakartotinio tiekimo sistemos skaitytuvas gali automatiškai iš naujo tiekti dokumentus tais retais atvejais, kai aptinka vienu metu sugriebtus du lapus, todėl naudotojo indėlis beveik nereikalingas. Paspaudęs dviejų lapų tiekimo funkcijos atleidimo mygtuką naudotojas gali greitai ignoruoti dviejų lapų sugriebimo aptikimą ir tęsti nuskaitymą.

Pridėta intuityvi programinė įranga užtikrina paprastą naudojimą

Skaitytuvas „imageFORMULA DR-M160II“ komplektuojamas su programine įranga, kuria paprasta naudotis ir galima sklandžiai nuskaityti bei tvarkyti dokumentus. Į programinę priemonę „CaptureOnTouch“ įdiegta intuityvi naudotojo sąsaja su visiškai automatinio režimo funkcija, kuri supaprastina nuskaitymo operaciją. Taip pat galima nuskaityti įvairiais failų formatais (PDF, PDF-A, TIFF, JPEG, BMP ir „PowerPoint“) ir jungtis prie „SharePoint“. Programinė priemonė „CapturePerfect“ idealiai tinka dokumentų pluoštams nuskaityti ir suteikia neprilygstamų peržiūros galimybių ir siuntimo metodų, įskaitant tiesioginį siuntimą į aplanką, el. paštą ir „SharePoint“. Taip pat prie įrenginio pridedamos rinkoje pirmaujančios atvaizdų apdorojimo programinės priemonės „Kofax VRS“ (su AIPE) bei „eCopy PDF Pro Office“, leidžiančios sparčiai kurti, redaguoti ir konvertuoti PDF dokumentus.

Įvairiapusiškos parinktys ir programinė įranga

Norėdami nesunkiai nuskaityti surištus dokumentus, prijunkite DR-M160II prie pasirinktinių „Canon“ plokščiųjų skaitytuvų „A3 Flatbed 201“ arba „A4 Flatbed 101“. Taip pat galima prijungti brūkšninių kodų modulį III ir dvimatį brūkšninių kodų modulį.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus