Rinkitės:

Canon imageFORMULA R10

4861C003

Nuskaitykite bet kur, bet kada!

Jei visada keliaujate ir jums reikia paprasto, bet efektyvaus nešiojamojo skaitytuvo, galite daugiau neieškoti. Naujasis R-10 iš dviejų pusių nuskaitantis skaitytuvas puikia tinka greitam ir paprastam dokumentų nuskaitymui be jokios programinės įrangos ar tvarkyklių įdiegimo. Tiesiog prisijunkite ir nuskaitykite bet kur, bet kada!

Greita ir lengva sąranka

Paprastas nuskaitymas vienu prilietimu su automatiniu programinės įrangos atnaujinimu.

Dvipusis nuskaitymas

Vieno perdavimo dvipusis nuskaitymas su 20 lapų automatinio dokumentų tiekimo galimybe.

Išlikite organizuoti

Konvertuokite dokumentus į redaguojamus PDF, JPG ir „Bitmap“ formatus.

Išlikite kelyje

Glotnus ir kompaktiškas nešiojamasis dizainas su USB maitinimu.

Tiesiog sukurta Nuskaityti bet kur, bet kada!

Atraskite nešiojamojo nuskaitymo paprastumą su naujuoju „Canon R10“. Glotniai atrodantis ir glotnus priliesti bei puikaus dydžio, kad tilptų tiesiai į jūsų nešiojamojo kompiuterio krepšį! Nauja įdiegta programinė įranga reiškia, kad neturėsite problemų su programinės įrangos ir tvarkyklių įdiegimu ir galėsite paprastai prisijungti ir nuskaityti.

Kompaktiškas dizainas

Pasiimkite R10 skaitytuvą su savimi kur tik norite! Glotnus ir lengvas įrenginys yra patogaus dydžio nešiojimui. Tai idealus kompanionas namų biurams, klasėms, nuotolinėms darbo erdvėms ir bet kokioms tarpinėms vietoms.

Paprasta naudoti

Tiesiog prisijunkite ir nuskaitykite vos per kelias sekundes. Jums nereikės įdiegti jokių tvarkyklių ar programinės įrangos, nes naudosite „Canon“ unikalią įdiegtą „CaptureOnTouch Lite“ programinę įrangą.

Efektyvus vienos perdavimo nuskaitymas

Nuskaitykite dvipusius dokumentus sklandžiu judesiu 12 lapų per minutę greičiu, su pridėtu 20 lapų tiektuvo pajėgumo efektyvumu, leidžiančiu jums palengvinti savo darbo srautą keliaujant.

Greitas per USB maitinamas skaitytuvas

Niekada nesijaudinkite, kad pamiršite įkroviklį, nes šis prietaisas veikia tik su USB kabeliu, tad neturėsite vargo ir greičiau galėsite pradėti nuskaityti.

Intuityvus popieriaus apdorojimas

Patikimai nuskaitykite įvairius dokumentus, nuo A4 lapų iki kvitų ir plastikinių vizitinių kortelių. Pažangi dokumentų aptikimo funkcija automatiškai koreguoja nuskaitymo nustatymus, tad galite pasiekti optimalių rezultatų kiekvieno nuskaitymo metu.

Tausojantis aplinką

Ekologiška pakuotė su energiją taupančiu ypač mažu elektros energijos suvartojimu.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus