Rinkitės:

Canon imageFORMULA R40

4229C002

Paprastas ir patikimas darbastalio skaitytuvas padeda pasiekti pastangų nereikalaujantį produktyvumą jūsų namų arba mažo biuro aplinkoje.

Paprasta sąranka

Paprasta sąranka su paprastu nuskaitymu vienu prilietimu ir automatiniu programinės įrangos naujinimu

Išlikite organizuoti

Konvertuokite dokumentus į PDF, JPG, DOC, XLS ir kt.

Aukštos kokybės atvaizdai

Optinis ženklų atpažinimas (OCR) padeda sukurti informaciją, kurioje galima atlikti paiešką ir redaguoti

Nuskaitymas į debesiją

„Google Drive“, „Dropbox“, „OneDrive“, „SharePoint“ ir daugiau

Tobuliausias nuskaitymo paprastumas

Aukštos kokybės, paprastai naudojamas darbastalio skaitytuvas, su kuriuo neteks ieškoti kompromisų dėl produktyvumo. Šis „imageFORMULA R40“ siūlo greitą sąranką, paprastą įvairių dokumentų tipų nuskaitymą vienu prilietimu, jų konvertavimą į patogius redagavimui ar tiesiog įkėlimui į jūsų mėgstamas debesies programas formatus.

Paprasta naudoti

Mėgaukitės greitu ir paprastu nuskaitymu bei intuityvia vartotojo sąsaja, leidžiančia nuskaityti, redaguoti ir užbaigti vienu mygtuko prilietimu bei sukurti iki 9 įprastinių darbų didesniam patogumui ir efektyvumui.

Tikslus ir nuoseklus

Nuskaitykite įvairių bet kokios formos ir dydžio dokumentų krūvą vos per vieną procesą naudodami „Canon“ patikimą 60 lapų tiektuvą, kuris gali nuskaityti viską nuo standartinių A4 dokumentų iki storų ir plonų dokumentų kaip tapatybės kortelės, kvitai, atvirutės ir iki 3 m ilgio dokumentai.

Padidinkite produktyvumą

Sutaupykite laiko su šiuo greitu dvipusiu iki 40 lapų per minutę nuskaitymu. Pažangios atvaizdo apdorojimo funkcijos, tokios kaip automatinis dyždio aptikimas, dokumento išlyginimas, teksto krypties ir spalvos aptikimas, reiškia, kad dokumentų nereikia rūšiuoti ar dažnai keisti nustatymų nuskaitymo metu.

Aukštesnė kokybė ir dizainas

Stilingas, ypač kompaktiškas darbastalio įrenginys, nuosekliai suteikiantis aukštesnę vaizdo kokybę. Užfiksuokite smulkias detales su pažangia teksto patobulinimo funkcija, gaminančia ryškias kopijas puikiam įskaitomumui, kuris idealiai tinka dokumentams su neryškiu šviesiu tekstu ar raštuotu fonu.

Lengvas įrengimas ir sąranka

Įrenkite savo skaitytuvą keliais paprastais žingsniais naudodami integruotą diegyklę „viskas viename“. Automatinio programinės įrangos naujinimo funkcija užtikrina, kad jūsų „CaptureOnTouch“ programa ir „Canon“ tvarkyklės visada yra atnaujintos, siekiant visada užtikrinti kokybę ir patikimumą.

Ekonomiškas

Sumažinkite pridėtines išlaidas ir poveikį aplinkai vienu metu. „Canon imageFORMULA“ serija siūlo įspūdingai mažą elektros energijos suvartojimą, naudojant vos 19 W ar mažiau veikimo metu ir 1,4 W ar mažiau miego režimu.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus