Rinkitės:

Canon P-208II

9704B003

Privalumai

  • Itin kompaktiškas, lengvas ir įvairiapusiškas
  • Našus 16 atv./min. dvipusis nuskaitymas su 10 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu
  • Pritaikytas nuskaityti reljefines korteles ir nuotraukas
  • Patogiai ir intuityviai valdomas: norint nuskaityti, tereikia įjungti
  • Pritaikytas „Mac“ ir „Windows“ operacinėms sistemoms
  • Galima naudoti su pasirinktiniu „Wi-Fi“ ryšio įrenginiu WU10
 

Detalesnė informacija

Didelio našumo mobilusis nuskaitymas

Mažytis P-208II leidžia nuskaityti dvipusius dokumentus įspūdinga, iki 16 atv./min. sparta. Integruotas 10 lapų automatinis dokumentų tiektuvas leidžia dirbti dar našiau nuskaitant dokumentus paketais: tai puikiai tinka nuskaityti sutartims ir tarpusavyje susijusiems dokumentams. Su P-208II keliausite lengvai, nes vietos jam reikia tik šiek tiek daugiau nei standartinei liniuotei, o sveria jis vos 600 g. Skaitytuvas maitinamas per USB ryšį, tad galite be problemų dirbti bet kurioje namų vietoje ar keliaudami.

Patogu ir mobilu: tiesiog prijunkite ir nuskaitykite

Stilingas, kompaktiškas ir itin lengvas skaitytuvas P-208II užtikrina tikrą patogumą, kai norint nuskaityti dokumentus tereikia įrenginį prijungti. Naudojant įdiegtąją programinę įrangą „CaptureOnTouch Lite“, be jokių papildomų programų ar tvarkyklių, jums tereikia prisijungti, nuskaityti reikiamą dokumentą ir galite keliauti toliau. Įdiegtos nuskaitymo funkcijos ir patobulinta, piktogramomis valdoma vartotojo sąsaja leidžia atlikti nuskaitymo darbus dar intuityviau nei lig šiol. Platesnės galimybės rinktis įskiepius, skirtus „SugarSync“, „OneDrive“ ir „Dropbox“, o taip pat „Google Drive™“, „Evernote“ ir „SharePoint“, leidžia paprasčiau dirbti su mėgstamiausia programine įranga.

Nuskaitykite įvairius dokumentus

P-208II gali nuskaityti įvairių formatų dokumentus, nuo A4 iki tokių nestandartinių dydžių dokumentų kaip reljefinės kortelės, tad puikiai tinka keliaujant. Namuose įveskite tvarką ir atlaisvinkite vietos, nuskaitę savo namų ūkio sąskaitas; arba skaitmeniniu formatu išsaugokite atsiminimus, nuskaitę senas nuotraukas aukšta kokybe, naudodami specialią funkciją, atkuriančią kiek įmanoma į originalus panašesnius atvaizdus.

Paprastai valdomas atvaizdų apdorojimas

Tarp P-208II atvaizdų apdorojimo funkcijų yra automatinis spalvų aptikimas, teksto padėties atpažinimas ir teksto patobulinimas – visos jos užtikrina aukštą vaizdo kokybę ir taupo brangų laiką. Norėdami nuskaityti patogiai ir intuityviai, naudokite visiškai automatinio režimo funkciją, automatiškai parenkančią jūsų dokumentui tinkamiausias nuostatas. Tiesiog įdėkite savo dokumentus ir nuskaitykite!

Įvairiapusiškas nuskaitymas per bevielį ryšį

Norėdami turėti visišką laisvę nuskaityti bet kur, naudokite P-208II kartu su pasirinktiniu WU10 „Wi-Fi“ ryšio įrenginiu ir maitinimo elementu. Jo pagalba galite per bevielį ryšį nuskaityti dokumentus tiesiogiai į išmanųjį telefoną, planšetinį ar stalinį kompiuterį, o taip pat bendrinti skaitytuvą su kitais naudotojais ar įrenginiais per tinklo serverį arba namų tinklo maršruto parinktuvu.

„CaptureOnTouch Mobile“

Galinga mobiliųjų įrenginių programėlė „CaptureOnTouch“ leidžia jums laisvai nuskaityti dokumentus tiesiogiai į „iPhone®“, „iPad®“ ar „Android“ įrenginius. Sutaupykite brangaus laiko naudodami dvipusio dokumentų nuskaitymo vienu kartu funkciją. Ši nemokama programėlė tinka ir „iOS“, ir „Android“ įrenginiams.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2024. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus