Rinkitės:

Canon P-215II

9705B003

Privalumai

  • Spartus, iki 30 atv./min., per USB ryšį maitinamas nuskaitymas
  • Našus mobilusis nuskaitymas naudojant 20 lapų automatinį dokumentų tiektuvą
  • Itin kompaktiškas ir tvirtas skaitytuvas puikiai tinka kelionėms
  • Leidžia skaitmeninti tapatybės ir iškilias korteles
  • Įvairiapusiška programinė įranga, įskaitant nuskaitymo į debesijos programėles funkciją
  • Pritaikytas „Mac“ ir „Windows“ operacinėms sistemoms
  • Galima naudoti su pasirinktiniu „Wi-Fi“ ryšio įrenginiu WU10

Pats našiausias nuskaitymas prijungus maitinimą per USB

„imageFORMULA P-215II“ yra savo klasėje našiausias skaitytuvas. Dėl per USB ryšį maitinamo iki 30 atv./min. spartos dvipusio nuskaitymo ir 20 lapų automatinio dokumentų tiektuvo naudotojai gali efektyviai atlikti nuskaitymo darbus biure, namuose ar keliaudami. P-215II pasižymi tvirtu dizainu, dėl kurio gali apdoroti iki 500 dokumentų per dieną.

Itin kompaktiškas, kad sutaupytumėte vietos ir naudotumėte keliaudami

Dėl dailaus, kompaktiško dizaino lengvasis P-215II puikiai tinka naudoti tiek keliaujant, tiek ir biure. Jis pakankamai mažas, kad patogiai tilptų į lagaminą ar ant apkrauto darbastalio. Užtenka tik įjungti – ir galite nuskaityti tiesiog prijungę skaitytuvą prie bet kurio asmeninio arba „Mac“ kompiuterio. Įrenginyje įdiegta unikali „Canon“ programinė įranga „CaptureOnTouch Lite“ yra iš anksto parengta naudoti, be jokių papildomų tvarkyklių ar programų.

Specialus ID kortelių skaitytuvas

Kadangi vis svarbesnis tampa kortelių nuskaitymas tapatybei patvirtinti, įrenginyje P-215II įrengtas specialus kortelių nuskaitymo lizdas. Rafinuotas perjungiamasis tiekimo mechanizmas užtikrina spartų asmeninių ir iškilių kortelių nuskaitymą.

Tobulesnis vaizdo apdorojimas

Pažangi technologija suteikia galimybę labai tiksliai nuskaityti iki 600 dpi raiška. Įvairios atvaizdų apdorojimo funkcijos, kaip, pavyzdžiui, automatinis spalvų aptikimas ar automatinis teksto padėties atpažinimas, užtikrina aukščiausią nuskaitymo kokybę, puikiai tinkančią OCR pagrindu kurti PDF failus su paieškos funkcija.

Galingas programinės įrangos rinkinys

Skaitytuve P-215II naudojamos ir ISIS, ir TWAIN tvarkyklės, suteikiančios galimybę lengvai integruoti įrenginį į standartinę vaizdo apdorojimo programą, o tai pat pridedamas išsamus programinės įrangos rinkinys, padedantis dirbti efektyviau. Paketinės programinės įrangos „CaptureOnTouch“ intuityvi, piktogramomis valdoma vartotojo sąsaja leidžia nuskaityti sparčiai ir paprastai, tuo tarpu visiškai automatinio režimo funkcija automatiškai parenka kiekvienai nuskaitymo užduočiai tinkamiausias nuostatas. Programos „PageManager“ („Mac“) ir „PaperPort“ („Windows“) suteikia veiksmingų failų tvarkymo ir konvertavimo priemonių, o programa „BizCard“ leidžia lengviau nei bet kada lig šiol nuskaityti vizitines korteles.

Tiesioginis nuskaitymas į aplinką

Paketais diegiamų įskiepių dėka naudotojai gali tiesiogiai iš „CaptureOnTouch“ nuskaityti į įvairias debesijos paslaugas, įskaitant „Evernote“, „Google Drive™“, „SharePoint“, „SugarSync“, „DropBox“ ir „OneDrive“. Tai leidžia informaciją greitai įkelti į aplinką, kad galėtumėte prie jos prieiti visur ir visada.

Įvairiapusiškas bevielis nuskaitymas

Norėdami turėti visišką laisvę nuskaityti bet kur, naudokite P-208II kartu su pasirinktiniu WU10 „Wi-Fi“ ryšio įrenginiu ir maitinimo elementu. Jo pagalba galite per bevielį ryšį nuskaityti dokumentus tiesiogiai į išmanųjį telefoną, planšetinį ar stalinį kompiuterį, o taip pat bendrinti skaitytuvą su kitais naudotojais ar įrenginiais per tinklo serverį arba namų tinklo maršruto parinktuvu.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2023. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus