Rinkitės:

Canon imageRUNNER 2520

3796B004AA

Pranašumai

  • Spausdina, kopijuoja, nuskaito, pasirinktinė siuntimo funkcija, galimybė įdiegti faksą
  • Iki 20 p./min.
  • Popieriaus talpa: maks. iki 2 000 lapų
  • Intuityvus jutiklinis ekranas
  • Įvairios konfigūravimo parinktys
  • Parengtas jungti į tinklą, atpažįstamos PCL ir pasirinktinės PS priemonės
  • Taupiai naudoja elektros energiją
  • Suderinamas su „uniFLOW“ ir „e-Maintenance“

Ypatybės išsamiai

Pažangus produktyvumas

Kasdienį spartaus nespalvinio spausdinimo poreikį padeda patenkinti didelė – iki 20 p./min. – sparta, o iš miego režimo įrenginys pabunda beveik akimirksniu. Pasižymintis 2 000 popieriaus lapų talpa ir galimybe spausdinti daugybę kopijų, šie daugiafunkciai spausdintuvai (MFP) puikiai tinka intensyviai dirbančiai mažai arba vidutinio dydžio darbo grupei.

Dėl didelio jutiklinio ekrano su intuityviu meniu naudoti „imageRUNNER 2500“ serijos įrenginius visai paprasta, taip pat galima sutaupyti laiko ir atlikti daugiau darbų. Pasirinktinė spalvų siuntimo funkcija leidžia naudotojams greitai ir efektyviai nuskaityti spalvotus dokumentus tiesiai į įvairias paskirties vietas.

Išlaidų kontrolė

Suderinamumas su „Canon“ programine įranga „uniFLOW“ leidžia aiškiau kontroliuoti išlaidas, nes galima stebėti, kiek spausdinimo užduočių atliko kiekvienas darbuotojas ar skyrius arba kiek jų atlikta konkrečiose vietose ar įgyvendinant kiekvieną projektą, ir pateikti individualias sąskaitas.

Suderinamumas su „Canon“ nuotolinės priežiūros sistema „e-Maintenance“ leidžia sutaupyti dar daugiau laiko ir išvengti prastovų atliekant nuotolinę diagnostiką, automatizuotą skaitiklių patikrą ir vartojimo medžiagų kontrolę, todėl sutrumpėja administravimo laikas. Mokestis pradedamas skaičiuoti, kai spustelite mygtuką, taigi esate apmokestinami tik už tai, ką spausdinate, todėl galite geriau kontroliuoti išlaidas.

Apsaugos funkcijos

Dėl įdiegtos apsaugos funkcijos spaudiniai užlaikomi, kol atitinkamas naudotojas save nurodo savo PIN numerį. Ši funkcija neleidžia dokumentams kauptis spaudinių dėkluose, taigi jų nepamato neįgalioti asmenys. Vienu metu galima laikyti iki 100 dokumentų. Be to, „Canon“ sprendinį „uniFLOW“ galima derinti su kortelių apsaugos sistemomis, taigi naudotojai gali iškart naudotis aparatu ir spausdinti tiek užduočių, kiek reikia. Išspausdinti dokumentai automatiškai pašalinami, todėl užtikrinama maksimali dokumentų apsauga.

Integruojamas į tinklą

Šį modelį galima lengvai prijungti prie IT tinklo, taip pat integruoti į jau veikiančias IT sistemas, atpažįstančias PCL ir pasirinkines „PostScript“ priemones. Prijungę prie tinklo „iW Management Console“ (iWMC) galėsite valdyti ir stebėti visus įrenginius iš vieno valdymo punkto.

Mažesnis poveikis aplinkai

Šie ENERGY STAR® sertifikatus gavę modeliai pasižymi vienu iš mažiausių TEC (įprastas elektros suvartojimas, angl. Typical Electricity Consumption)* įverčių savo klasėje ir miego režimu suvartoja vos 1,5 W. Paprastai naudojama labai našaus dvipusio spausdinimo funkcija – galite sutaupyti dar daugiau pinigų, laiko ir popieriaus.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus