Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE C5250

a-1210110753

Pranašumai

  • Išeiga: 50 p./min. nespalviniu, 45 p./min. – spalviniu režimu
  • Palenkiamas 21,3 cm spalvinis SVGA jutiklinis skydelis
  • Galimybe naudoti ypač našius EFI „Fiery“ pagrindu veikiančius valdiklius
  • Galimybė lanksčia naudoti laikmenas ir apipavidalinimo priemones
  • Pirmaujantis klasėje energijos vartojimo efektyvumu
 

Ypatybės išsamiai

Išskirtinis našumas

„iR-ADV C5250“ spausdina 50 pl./min. nespalviniu ir 45 p./min. spalviniu režimu ant iki 256 g/m2 laikmenų, o didžiausia jo popieriaus talpa yra 5000 lapų. Dvipusio nuskaitymo funkcija leidžia vienu kartu apdoroti popierinius dokumentus iki 120 atv./min. sparta ir konvertuoja juos į lanksčius formatus, kaip antai „Office Open“ XML PPT ir „Word“, parengtus daug kartų naudoti skaitmeniniu režimu. Jei spausdinate spalvotus ir grafinio turinio dokumentus, pasirinktinai įsigyjamas „Fiery“ pagrindu veikiantis valdiklis „ColorPASS-GX400“ svariai prisidės prie ypač spartaus apdorojimo, užduočių valdymo ir darbo eigos automatizavimo.

Naudotojo potyriai

Didelis tinkinamas jutiklinis ekranas su palenkimo funkcija naudotojui teikia nepakartojamų potyrių. Naudodami vieno lietimo mygtukus galite supaprastinti nuolat atliekamas užduotis ir taip sutaupyti laiko bei darbo. Nuotoliniu būdu dirbantys darbuotojai gali paprastai spausdinti iš savo mobiliųjų įrenginių arba į juos nuskaityti¹.

Kokybiška komunikacija

„iR-ADV C5250“ 1200 x 1200 dpi (taškų colyje) raiška išspausdina ryškų tekstą ir aiškius vaizdus, o „pQ“ dažai užtikrina spalvų balansą ir puikią vaizdo kokybę. Suderinti bendrovėje naudojamas spalvas paprasta naudojant EFI „ColorWise“ priemones, įtrauktas į valdiklių „imagePASS-B2 bei „ColorPASS-GX400“ funkcijų rinkinius, todėl galėsite visai paprastai kurti įspūdingas brošiūras, kanceliarinį ir tiesioginį paštą. Naudodami apipavidalinimo priemones sukursite įvairiausios paveikiai apipavidalintos medžiagos.

Galingas integravimas

Dėl integravimo į tinklus ir bendrovių dokumentų sistemas, išteklių bendrinimo kitiems įrenginiams funkcijų ir galimybės prisijungti prie nuotolinės išteklių valdymo sistemos paslaugų, kaip antai „Google Drive“, galite veiksmingai dirbti ir bendrinti dokumentu. Įtaisytąją MEAP platformą galima integruoti į įvairią galingą programinę įrangą, skirtą ypatingos svarbos verslo darbo eigai palaikyti ir optimizuoti.

Įrenginių valdymo priemonėmis galite konfigūruoti, valdyti ir išplėsti savo įrenginį (ir atskirai, ir kaip didesnės įrangos dalį), taip pat, stebėdami, teikdami ataskaitas ir diagnozuodami triktis, galite laiku pasirūpinti veiksminga priežiūra.

Kontroliuokite savo investiciją

Išmani naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia kontroliuoti naudotojų prieigą ir teises, o naudodami ataskaitas galite stebėti ir sekti jų veiklą. Įvairios standartinės ir pasirinktinės įrenginio, tinklo ir dokumentų saugos funkcijos aukščiausiu lygiu apsaugos jūsų informaciją.

Tausoja aplinką

Šis ENERGY STAR® sertifikatą turintis įrenginys pasižymi vienu mažiausių sektoriuje TEC² įverčių ir miego režimu suvartoja vos 1 W; be to, gaminant įrenginį kiek įmanoma buvo naudojamas biologiškai skaidomas ir perdirbtas plastikas.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus