Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE C5250i

a-1210114416

Pranašumai

  • Išeiga: 50 p./min. nespalviniu, 45 p./min. – spalviniu režimu
  • UFRII, PCL ir „Adobe PS3“ spausdinimas
  • Palenkiamas 21,3 cm spalvinis SVGA jutiklinis skydelis
  • Galimybė lanksčiai naudoti laikmenas ir apipavidalinimo priemones
  • Stulbinama dokumentų leidyba namuose
  • Prieigos ir naudotojų veiklos kontrolė
  • Ypač efektyvus energijos vartojimas
 

Ypatybės išsamiai

Išskirtinis našumas

„iR-ADV C5250i“, spausdinantis 50 p./min. nespalviniu ir 45 p./min. spalviniu režimais, ant iki 256 g/m2 laikmenų, o didžiausia jo popieriaus talpa yra 5000 lapų. Dvipusio nuskaitymo funkcija leidžia vienu kartu apdoroti popierinius dokumentus iki 120 atv./min. sparta ir konvertuoja juos į lanksčius formatus, kaip antai „Office Open“ XML PPT ir „Word“, parengtus daug kartų naudoti skaitmeniniu režimu.

Naudotojo potyriai

Didelis tinkinamas jutiklinis ekranas su palenkimo funkcija naudotojui teikia nepakartojamų potyrių. Naudodami vieno lietimo mygtukus galite supaprastinti nuolat atliekamas užduotis ir taip sutaupyti laiko bei darbo. Darbuotojai, dirbantys nuotoliniu būdu, gali paprastai spausdinti iš savo mobiliųjų įrenginių arba į juos nuskaityti¹.

Kokybiška komunikacija

„iR-ADV C5250i“ 1200 x 1200 dpi (taškų colyje) raiška išspausdina ryškų tekstą ir aiškius vaizdus, o „pQ“ dažai užtikrina spalvų balansą ir puikią vaizdo kokybę. Naudodami įvairias apipavidalinimo priemones ir „Canon“ programinę įrangą „iW Desktop“ galite kaip niekad paprastai kurti oficialiai atrodančius susegtus, perforuotus dokumentus ir lankstinukus. Paprastai, tiesiog spustelėję ir perkėlę tai, ką reikia, padarykite įspūdį stulbinamais savito stiliaus pardavimo pasiūlymų dokumentais, ataskaitomis ir dalomąja medžiaga. Naudodami „Fiery“ pagrindu veikiantį „imagePASS-B2“ valdiklį pasieksite naują našumo ir spalvų atkūrimo lygį.

Galingas integravimas ir valdymas

Dėl vientiso integravimo į tinklus ir bendrovių dokumentų sistemas, išteklių bendrinimo kitiems įrenginiams funkcijų ir galimybės prisijungti prie nuotolinės išteklių valdymo sistemos paslaugų, kaip antai „Google Drive“, galite lanksčiai dirbti ir bendradarbiauti. Įtaisytąją MEAP platformą galima integruoti į įvairią galingą programinę įrangą, skirtą ypatingos svarbos verslo darbo eigai palaikyti ir optimizuoti.

Įrenginių valdymo priemonėmis galite konfigūruoti, valdyti ir išplėsti savo įrenginį (ir atskirai, ir kaip didesnės įrangos dalį), taip pat, stebėdami, teikdami ataskaitas ir diagnozuodami triktis, galite nepertraukiamą darbą užtikrinti veiksmingomis „Canon“ priemonėmis.

Pažangiai kontroliuokite savo investiciją

Išmanioji naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia valdyti naudotojų prieigą ir teises, o naudodami ataskaitas galite stebėti ir kontroliuoti naudotojų veiklą. Be to, jei norite kontroliuoti išlaidas, galite apriboti naudotojo prieigą prie kokios nors įrenginio funkcijos. Įvairios standartinės ir pasirinktinės įrenginio, tinklo ir dokumentų saugos funkcijos aukščiausiu lygiu apsaugos jūsų informaciją.

Tausoja aplinką

Šis ENERGY STAR® sertifikatą turintis įrenginys pasižymi vienu mažiausių sektoriuje TEC² įverčių ir miego režimu suvartoja vos 1 W; be to, gaminant įrenginį kiek įmanoma buvo naudojamas biologiškai skaidomas ir perdirbtas plastikas.

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus