Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE 500i

6859B004

Pranašumai

  • Našus nespalvinis spausdinimas – 50 p./min. A4 formatu
  • Erdvę taupantis dizainas
  • Tinkinamas 17,8 cm palenkiamasis spalvotas SVGA jutiklinis ekranas
  • Iki 2300 lapų popieriaus talpa
  • Galingos apdorojimo, išlaidų valdymo ir integravimo priemonės
  • Pažangios saugos funkcijos
  • Pirmaujantis savo klasėje energijos našumu

Ypatybės išsamiai

Našus spausdinimas ir apdorojimas

Dėl tvirto dizaino, 2300 lapų popieriaus talpos ir didelio 50 p./min. spausdinimo spartos „imageRUNNER ADVANCE 500i“ yra puikus pagalbininkas didelius krūvius turinčioms įmonių darbo grupėms ir padaliniams. Didelis spalvinis jutiklinis ekranas, intuityvūs meniu ir išmanaus naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia naudoti įrenginį pagal poreikius be jokių keblumų. Spartaus spalvinio nuskaitymo ir vertimo į skirtingus formatus funkcijos teikia galimybę visai nesunkiai tvarkyti dokumentus. Dokumentus galima sekti, apsaugoti, pasirašyti, glaudinti ir siųsti į įvairias vietas. Norint galutinai optimizuoti darbo procesus, visus „imageRUNNER ADVANCE“ įrenginius galima glaudžiai naudoti kartu su įvairia galinga spausdinimo ir informacijos vadybos programine įranga.

Kontroliuokite darbo sąnaudas

Apdovanojimų sulaukusi¹ išmanioji naudotojų tapatybės nustatymo funkcija leidžia kontroliuoti naudotojų prieigą ir teises, o ataskaitų naudojimas leidžia stebėti ir sekti jų veiklą. Šis kompaktiškas įrenginys yra daugiafunkcis, naudotinas kaip didesnio „imageRUNNER ADVANCE“ įrenginių ūkio dalis, todėl galima dar kabiau sumažinti valdymo sąnaudas. Programinė įranga „uniFLOW“ leidžia pasirinkti išlaidų centrą, nukreipti spausdinimo užduotis, teikti išsamias ataskaitas ir taip dar labiau padidinti darbo našumą.

Apsaugokite savo informaciją

Informaciją leidžia apsaugoti įvairios standartinės, pvz., saugaus spausdinimo, naudotojų prieigos ir teisių valdymo, veiklos ataskaitų kūrimo bei saugaus užduočių panaikinimu standžiajame diske, funkcijos. Dėl papildomų saugos parinkčių įrenginys atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus ir pasižymi sektoriuje geriausiomis charakteristikomis, pavyzdžiui, naudojant spaudinių, kopijų, nuoskaitų ir faksų duomenų praradimo prevencijos funkciją, galimybe sekti arba išvengti saugumo spragų.

Efektyvus integravimas ir valdymas

Įrenginys atitinka pramoninius standartus ir yra pritaikytas „imageRUNNER ADVANCE“ galingai MEAP platformai, todėl jį galima paprastai integruoti į IT aplinką ir naudoti su apdovanojimais įvertintomis „Canon“ dokumentų tvarkymo priemonėmis². Patikima „imageRUNNER ADVANCE“ platforma ir valdymo priemonės padeda centralizuotai ir veiksmingai konfigūruoti, valdyti bei tobulinti įrenginį tiek atskirai, tiek kaip didesnio ūkio dalį, taip pat užtikrina sėkmingą priežiūrą stebint, teikiant ataskaitas ir atliekant priežiūros darbus.

Tausoja aplinką

Šis ENERGY STAR® sertifikatą turintis įrenginys naudoja apdovanojimų pelniusias technologijas³ ir pirmauja klasėje pagal TEC* įvertį, o miego režimu suvartoja vos iki 1 W energijos. Laikantis aukščiausių aplinkosaugos standartų, įrenginys pagamintas kai kurioms dalims naudojant bio- ir perdirbtą plastiką.

 
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2019. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus