Rinkitės:

Canon imageRUNNER ADVANCE 6555

0295C004

Pranašumai

 • Spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas, siuntimas, saugojimas ir pasirinktinė fakogramų siuntimo funkcija
 • Nespalvota išeiga 55 p./min. sparta
 • Pritaikomas 10,1 col. (25,6 cm) spalvotas WVGA jutiklinis ekranas, panašus į išmaniojo telefono
 • Iki 7700 lapų talpa ir įvairiapusiškas laikmenų naudojimas
 • Galingos savarankiškos leidybos ir apipavidalinimo priemonės
 • Išmanūs dokumentų fiksavimo ir tvarkymo procesai
 • Pažangios saugos funkcijos
 • Paprasta įrenginio ir spausdinimo ūkio priežiūra
 • Mažos energijos sąnaudos

Ypatybės išsamiai

Apžiūrėkite „Canon imageRUNNER ADVANCE 6555i“ atidžiau

Valdykite savo darbo kaštus


Modelis „imageRUNNER ADVANCE 6555i“ sukurtas galvojant apie įvairias verslo išlaidas, susijusias su spausdinimu – nuo tiesioginių išlaidų, susijusių su įrenginiu ir eksploatacinėmis medžiagomis, iki subtilesnių, bet ne mažiau svarbių išteklių poreikių, susijusių su įrenginio administravimu, IT priežiūra ir naudotojo laiku bei pastangomis, kurių prireikia dokumentams sukurti ir išleisti ar jais dalintis.
Dėl modulinės konstrukcijos galite optimizuoti savo investiciją, sukonfigūruodami įrenginį taip, kad jis tiksliai atitiktų jūsų reikalavimus. Galite valdyti naudotojų prieigą ir teises, taip pat matyti naudojimą pagal įrenginius ir naudotojus veiklos sekimo ataskaitose. Galima nustatyti tokias spausdinimo strategijas, kurios riboja prieigą prie konkrečių funkcijų pagal naudotojus, ir taip geriau kontroliuoti išlaidas. Įrenginys glaudžiai integruojamas su tokiomis produkcijos valdymo priemonėmis kaip „uniFLOW“, tad suteikia galimybių dar daugiau sutaupyti susigrąžinant ir paskirstant išlaidas.
Efektyvaus įrenginio valdymo įrankiai sumažina jūsų įrenginių grupės administravimo naštą, o dėl apdovanojimų pelniusių* spaudinių leidimo galimybių galutiniai naudotojai gali greitai jungti dokumentus ir taikyti apipavidalinimą – taip efektyviai kuriami ir išleidžiami dokumentai. Šie aspektai padeda mažinti išlaidas ir sutaupyti laiko.

Apsaugokite konfidencialią informaciją


Paprastai parenkite, valdykite ir taikykite saugos stiprinimo strategijas ir nuostatas vienoje vietoje, pvz., išjunkite USB prievadus arba taikykite saugųjį spausdinimą visiems naudotojams. Galite valdyti prieigą prie įrenginio ir taip išvengti neįgalioto naudojimo; galite netgi apriboti funkcijas pagal naudotoją, kad užtikrintumėte didesnį saugumą. Saugusis spausdinimas, pašto dėžutė, taip pat saugusis užduočių trynimas ir visiškas standžiojo disko šifravimas teikiamos kaip standartinės funkcijos dokumentų konfidencialumui pagerinti. IP ir MAC adresų filtravimas apsaugo jūsų tinklą, o IPSec apsaugo informacijos perdavimą į jūsų įrenginį ir iš jo. 

Įvairios pasirenkamos funkcijos įrenginių, tinklo ir dokumentų saugumui užtikrina atitiktį aukščiausiems standartams, susijusiems su visais informacijos saugumo aspektais. Papildoma parinktis „uniFLOW“ teikia daugiau veiksmingumo ir saugumo priemonių per saugųjį „My Print Anywhere“ užduočių leidimą, taip pat spaudiniams, kopijoms ir nuskaitytiems dokumentams taikomą „Data Loss Prevention“.

Efektyviai valdykite savo įrenginius


Dėl įdiegto tokių pramoninių standartų, kaip „Genuine Adobe PostScript“ ir PCL, palaikymo įrenginį galima sklandžiai integruoti į tinklus ir sprendimus verslui. Veikimas ir valdymas, nuosekliai atitinkantis „imageRUNNER ADVANCE“ portfelį, suderintas su išplėstiniu centralizuotų galimybių stebėti ir administruoti įrenginį ir įrenginių grupę asortimentu, įskaitant automatinį matmenų fiksavimą ir eksploatacinių medžiagų valdymą, taip pat ir galimybę iš anksto konfigūruoti įrenginius ir įrenginių grupes prieš juos įrengiant vietoje – visa tai padeda mažinti IT išteklių darbo krūvį. 

Įrengę galite efektyviai konfigūruoti, valdyti ir naujinti įrenginį atskirai arba kaip didesnės įrenginių grupės dalį. 

Patikimos kokybės išeiga


„imageRUNNER ADVANCE 6555i“ pasižymi tvirta konstrukcija ir varikliu, jo didžiausia popieriaus talpa – 7700 lapų, taigi, galima be pastangų apdoroti didelės apimties darbus. Dėl didelio išeigos greičio, išplėstinių pilkų atspalvių skalės galimybių ir universalaus apipavidalinimo, kuris užtikrina aukščiausios kokybės, patikimus rezultatus kiekvieną kartą, šis modelis idealiai tenkina įtemptai dirbančių darbo grupių poreikius. 

Per „Canon“ nuotolinius diagnostikos ir pagalbos įrankius jūsų paslaugų teikėjas teikia aktyvią ir sparčią priežiūrą bei palaikymą, dėl to užtikrinamas patikimas nepertraukiamas įrenginio veikimas ir maksimali investicijų grąža jums. 

Supaprastinkite savo dokumentų darbo eigas


Didelis, jautrus spalvotas jutiklinis ekranas, valdomas bakstelint ir suimant, kaip ir išmanieji telefonai, intuityvūs meniu ir galimybė kurti konkretaus naudotojo darbo vietą, asmeniškai pritaikant, užtikrina unikalų naudotojo potyrį ir paprastą valdymą. Įtaisytoji mokymo programa ir priežiūros vaizdo įrašai padeda vykdyti bazinę techninę priežiūrą ir maksimaliai prailginti gaminio naudojimo laiką. Galingas skaitytuvas sparčiai vienu kartu nuskaito dvipusius dokumentus iki 200 atv./min. sparta, taigi padeda taupyti laiką.

Išmaniųjų funkcijų asortimentas, pvz., judesio jutiklio technologija, kuri perjungia įrenginio miego režimą ir padeda sumažinti juntamą laukimo laiką, padeda supaprastinti dokumentų darbo eigas ir maksimaliai padidinti produktyvumą, o laikmenų tvarkymo galimybės, pvz., tuščių puslapių praleidimas ir daugelio lapų tiekimo aptikimas, padeda užtikrinti efektyvų nuskaitymą. Dokumentai fiksuojami be pastangų naudojant spartų nuskaitymą ir standartinį ieškomų PDF palaikymą, taip pat konvertavimą į įvairius skaitmeninius formatus pakartotiniam naudojimui, įskaitant „Office Open XML“, „PowerPoint“ ir „Word“. Įrenginys glaudžiai integruojamas su įvairia galinga produkcijos ir informacijos valdymo programine įranga, tad padedant išmaniajai MEAP ir MEAP žiniatinklio programų platformai optimizuos jūsų darbo su dokumentais procesus.

Lankstūs mobiliojo darbo sprendimai ir pramoninių standartų palaikymas, naudojant kartu su įrengtosiomis „Wifi“ galimybėmis ir artimojo nekontaktinio ryšio parinktimi, palengvina mobiliems darbuotojams spausdinimą iš jų mobiliųjų įrenginių ar nuskaitymą į juos. Modelis „imageRUNNER ADVANCE 6555i“ veikia su bemaž bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu, palaikomos tokios dažnai naudojamos taikomosios programos, kaip „Google Cloud Print“ ir „Mopria“, be to, galite tiesiogiai prisijungti prie visos grupės debesijos paslaugų. 

Įrenginys „imageRUNNER ADVANCE 6555i“ teikia išplėstines apipavidalinimo parinktis, pvz., susegimą, brošiūrų spausdinimą, dokumentų įterpimą, skylių išmušimą, taip pat lankstymą C ir Z formos būdu. Tai, sujungus su leidybos programine įranga „Canon iW Desktop“ – priemonė paprastai kurti ir gaminti aukštos kokybės profesionaliai atrodančius dokumentus įmonės viduje. Su naująja susegimo pagal poreikį funkcija apipavidalinti dokumentus paprasčiau, nei kada nors anksčiau.

Atsakingai elkitės su savo aplinka


Šis ENERGY STAR® sertifikatu pažymėtas įrenginys pasižymi savo klasėje pirmaujančia TEC** kategorija ir suvartoja ne daugiau nei 0,9 W miego režimu. Įvairios technologijos, įskaitant fiksavimą pagal poreikį, judesio jutiklius, galimybę išjungti nuotoliniu būdu ir pagal grafiką, taip pat tylaus apipavidalinimo įranga pagerina darbo aplinką ir padeda efektyviai vartoti energiją. Įrenginys „imageRUNNER ADVANCE 6555i“ sukurtas kai kurioms dalims naudojant biologinius ir perdirbtus plastikus; be to, naujasis „Eco“ segiklis suriša popierių be metalinių sankabėlių – taip dar sumažinama atliekų.

 • * „Canon“ įrankis „iW Desktop Quick Printing Tool“ 2013 m. gavo BLI apdovanojimą „BLI Outstanding Achievement in Innovation“ (Išskirtinis inovacijų pasiekimas)
 • ** Įprastinės energijos sąnaudos. ENERGY STAR nustatyta metodologija (www.eu-energystar.org).
OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2020. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus