Rinkitės:

Océ PlotWave 500

a-1510024814

Privalumai

  • Telpa nuo 2 iki 4 ritinių 
  • Patikimas 600 x 1200 dpi, Baltai juodas spausdinimas su Océ Pico-Printing technologija 
  • Pirmoji spauda po 30 skundžių 
  • Spausdina iki 10 A1 formato lapų per minutę 
  • Lankstus ir vartotojams palankus valdymo skydelis 
  • Įdiegtoji Océ Image Logic technologija užtikrina ryškų ir kokybišką spausdinimą 
  • Viršutinė lapų kaupimo dalis, gali sukaupti iki 100 A0 formato lapų. 
  • Saugi integracija su “Cloud” platforma 
  • Kompaktiškas ir ilgaamžis surinkimas 
  • Elektrą taupantis ir mažu garsu pasižymintis įrenginys, puikiai tinkantis biuro aplinkai 

Detalesnė informacija

Universalus ir taupus 
Kompaktiškas ir praktiškas, daugiafunkcinis spausdintuvas Océ PlotWave 500 su įdiegtąją naujos kartos technologija siūlo nepriekaištinga darbą. Taip pat lengvai yra modifikuojamas, dėl šios priežasties, leidžia lanksčiai pasirinkti sistemą, kuri atitinka, jūsų biudžetą ir reikalavimus. 
 
Greitas ir efektyvus spausdinimas
 
Océ PlotWave 500 pastoviai spausdina A1 formato 10 lapų per minutę, pasitelkus Océ Radiant Fusing. Trunka tik 30 sekundžių iki pirmojo išspausdinto lapo, po miego rėžimo. Nereikės laukti ilgą laiko tarpą iki tol kol mašina įkais, leidžiant pradėti pagrindinę spausdinimo veiklą. Viršuje ant spausdinimo įrenginio yra oro atskyrimo sistema, kad lengviau lapai  gali būti talpinama iki 100 A0 formato lapų. Padidinkite talpumą iki 150 A0 lapų su papildomais spausdintuvų priedais. 

 

Aukštos kokybės spausdinimas 
Patikėkite greitą ir aukštos kokybės spausdinimą su šia spausdinimo įranga, kuri gali spausdinti 600 x 1200 dpi formatu. Océ Pico-Printing technologija užtikrina kokybišką spausdinimą ir aštresnius, detalesnius ir tikslesnius spausdinimo teskstus. 

 

Lengvas patikrinimas 
Keitimas eksploatacinių medžiagų yra pakankamai lengvaspradedant nuo lapų kasetės iki tonerio pakeitimoĮrenginys suprojektuotas taipkad būtų greita ir lengva pasiekti visas sunkiai prieinamas įrenginio dalis. Océ PlotWave 500 yra sukonstruotas ilgaamžiam ir nuotoliniam darbui. Prižiūrėkite įrenginį lengviau, greičiau ir efektyviau. 
 

Išmanus naudojimas 
Kontroliuokite įrenginį su prisilietimu, įdiegtasis Océ ClearConnect valdymo skydelis yra suprojektuotas taip, kad reaguotų į kelis prisilietimus, vienu momentu. Didelių pastangų nereikalaujantis įrenginys, kadangi yra kokybiškas, lengvai prieinamas ir ryškus, dėl šios priežasties yra ganėtinai lengva, pasiekti reikiamus dokumentus, juos paimti, priartinti. Taip pat šis įrenginys, leidžia peržvelgti realiu laiku skenuojamus, kopijuojamus ir spausdinimus dokumentus, prieš pradedant juos apdorojant, taip išvengiant nenumatytų klaidų. Lengviau redaguokite, koreguokite turimus dokumentus. 
 

Saugi integracija su platformomis 
Océ PlotWave 500 yra suprojektuotas taip, kad būtų patogus vartotojui. Pažangi ir saugi integracija, reiškia lengva ir greita, bei konfidencialumą užtikrinantį bendradarbiavimą su komandos nariais. Spausdinkite, skenuokite į ir iš “Cloud” platformos, pasitelkiant mobiliuosius telefonusplanšentes, USB atmintines.  
 
Spalvotas skenavimas 
The Océ Image Logic technologija užtikrina aukštos kokybes, spalvotą spausdinimą ir skenavimą. Kiekvieną kartą naudojant įrenginį, automatiškai yra užtikrinama, jog kiekvienas pasitaikantis trukdis arba pašalinis objektas bus nenuskaitomas, taip užtikrinant, kad kiekvienas nuskenuotas dokumentas atitiks originalą ir pasižymės kokybišku bei ryškiu tekstu.  
 
Elektrą taupantis 
Įdiegtoji The Océ Radiant Fusing technologija, išmanus sprendimas ekologiškiems, bei išlaidas taupantiems verslams, kadangi šis braižytuvas įšyla tik tada, kai yra spausdinama ir naudojamas energijos kiekis prilygsta beveik nuliui. Atitinkantis “ENERGY STAR” reikalavimus, Océ PlotWave 500 padeda sutaupyti laiką ir pinigus. Taip pat įrenginys yra ekologiškas, be galo tylus ir puikiai bus išnaudojamas biuro darbas. 

OHSAS orgsis business center
Copyright © 1996 - 2021. UAB "Orgsis". Privatumo politika.
Įmonės kodas: 123551070. PVM mokėtojo kodas: LT235510716
Ši svetainė naudoja slapukus. Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.

Sutinku Daugiau apie slapukus